SESJE ODPAMIĘTYWANIA

SESJE ODPAMIĘTYWANIA PRZYNIOSĄ CI:

  • Głębokie połączenie z Bogiem, Wszechświatem i Wszystkim, co istnieje.
  • Najgłębsze uzdrowienie i uwolnienie,
  • Najpotężniejszą aktywację swoich darów i talentów,
  • Spokój,
  • Akceptację,
  • Ukojenie,
  • Wolność,
  • Wypełnienie wewnętrznej pustki.

Metoda Odpamiętywania

 to innowacyjna, interdyscyplinarna metoda pracy z ciałem, umysłem i duchem, która nie tylko błyskawicznie pozwala przekraczać własne ograniczenia, ale również prowadzi do trwałej zmiany oraz manifestacji nowej, pożądanej rzeczywistości.

 

POSŁUCHAJ AKTYWACJI I DOŚWIADCZ PRÓBKI METODY ODPAMIĘTYWANIA

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa sesja Odpamiętywania?

Sesja Odpamiętywania trwa od 60 do 90 minut. Zawsze zarezerwuj w swoim kalendarzu przynajmniej dwie godziny wolnego czasu.

Gdzie odbywają się sesje Odpamiętywania?

Sesje Odpamiętywania, odbywają się online, przy pomocy aplikacji Zoom. 

Na czym polega skuteczność sesji Odpamiętywania?

Skuteczność sesji Odpamiętywania polega na tym, że pracujemy holistycznie, na najgłębszym możliwym poziomie w połączeniu z Bogiem/Wyższą Inteligencją. Uwalniamy blokady i ograniczenia, a w ich miejsce aktywujemy najwyższe możliwe potencjały. 

Jak wygląda sesja Odpamiętywania?

Sesja metodą Odpamiętywania składa się z trzech części.

Przygotowanie i Połączenie – Aby zrozumieć Twoją sytuację i służyć Ci na najwyższym i najgłębszym poziomie, najpierw nawiązuję połączenie energetyczne z Twoim Wyższym Ja. Dzięki temu otrzymuję wgląd w to, co się dzieje i wskazówki do naszej dalszej pracy podczas sesji. 

Transformacja i Aktywacja – Korzystając z mocy kochającej obecności, wizualizacji, intencjonalnego łagodnego oddechu, wibracji dźwięku (zazwyczaj z głosu) prowadzę Cię do ograniczenia lub skurczenia w ciele energetycznym, aż do momentu ekspansji, wyzwolenia i wolności.

Integracja i Zakończenie – Praca w każdej sesji jest zawsze głęboka i transformująca, dlatego każda sesja kończy się łagodnym uzdrawianiem i ugruntowaniem. Po sesji doświadczysz radykalnych, pozytywnych zmian w swoim życiu – ogromnych ekspansji w pracy, relacjach, finansach, radości, przyjemności i miłości.

Po każdej sesji otrzymujesz moje 21 dniowe wsparcie. 

Jak będę się czuł/a podczas sesji Odpamiętywania?

Sesja odpamiętywania składa się z kilku etapów. Na etapie transformacji odczuwasz emocje, które jesteś gotowa/y uwolnić. Na etapie aktywacji odczuwasz radość, spoój i błogostan. Każda sesja odpamiętywania jest inna. Podczas całego procesu jestem z Tobą i dbam o Ciebie. 

Wydaje mi się, że znam przyczynę swoich problemów. Czy odbycie sesji Odpamiętywania jest wtedy uzasadnione i konieczne? Czy może w taki przypadku wystarczy zwykły coaching?

Często zdarza się tak, że logicznie i intelektualnie znamy przyczynę swoich problemów, ale to nie wystarczy, aby doświadczyć katharis i uwolnienia. Dopóki blokady nie puścimy w ciele, zmiana nie nastąpi. 

Co się stanie, gdy podczas drugiego etapu sesji, pojawią się konflikty wewnętrzne, które były dla mnie bolesne?

Trudne emocje zamrożone w ciele energetycznym domagają się zobaczenia, uznania i przetransformowania w bezpiecznych warunkach pełnych miłości, uważności i zrozumienia. Podczas sesji będę cały czas z Tobą i dołożę wszelkich starań, abyś czuł/a się bezpiecznie.

Kiedy zobaczę, odczuję lub doświadczę rezultatów z sesji Odpamiętywania?

Każda osoba jest inna, jednak wyróżniamy trzy typy zmian, które mogą nastąpić po sesji Odpamiętywania.

– Zmiana natychmiastowa

Już podczas sesji lub zaraz po jej zakończeniu zobaczysz, że zmienił się Twój sposób myślenia i zachowania.

– Zmiana stopniowa

Każdego dnia będziesz w stanie dostrzec nowe drobne zmiany, które zachodzą w Twoim sposobie myślenia i zachowania.

– Zmiana odroczona

Podczas sesji Odpamiętywania, bezpośrednio po niej i kilka tygodni po niej, nie będziesz w stanie dostrzec żadnej zmiany, aż pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że zupełnie inaczej patrzysz na to, co dzieje się w Twoim życiu.

Ile sesji odpamiętywania potrzebuję?

Praca metodą Odpamiętywania daje niesamowite rezultaty i wprowadza ogromne, głębokie zmiany w życie osób, które się jej poddały. Minimalna liczna sesji to 3. 

Polityka prywatności

Regulamin 

Feminina Justyna Falkowska 2018 – 2024