Zmieniaj świat na lepsze i prosperuj jako Profesjonalna i Bogata Wiedźma.

Certyfikacyjny, rozwojowo-biznesowy program online, w którym nauczysz się profesjonalnie czytać i pracować z Kronikami Akaszy i na tym zarabiać.

ZDOBĘDZIESZ GRUNTOWNĄ WIEDZĘ I ZBUDUJESZ SWOJĄ KARIERĘ NA SOLIDNYCH FUNDAMENTACH. 

ZACZNIESZ REALIZOWAĆ SWOJE POWOŁANIE.

OSIAGNIESZ SPEŁNIENIE I OBFITOŚĆ.

Wiele osób mimo powołania do holistycznego pomagania innym wciąż tego nie robi i na tym nie zarabia ponieważ…

 

– brakuje im solidnych podstaw do pracy z energią i innymi ludźmi,

– nie wiedzą, od czego zacząć,

– nie wiedzą, w którą stronę zmierzać,

– czują przytłoczenie ogromną ilością informacji,

– wciąż się sabotują,

– jeśli działają, robią to bez planu i strategii,

– wciąż czują się niewystarczająco dobre,

– nie mają wsparcia i są same ze swoimi pragnieniami i marzeniami;

 

W programie certyfikacyjnym „Profesjonalna Wiedźma i Bogata Wiedźma” nauczysz się krok po kroku, jak bezpiecznie i z lekkością pracować z energią. Zdobędziesz jasne i przejrzyste know-how pracy z wymarzonymi klientami. Dowiesz się, jak ich przyciągać i wypracowywać z nimi fenomenalne rezultaty. 

JAK STAĆ SIĘ PROFESJONALNĄ I BOGATĄ WIEDZMĄ?

k

1. Zapisz się na listę oczekujących

Kliknij w przycisk na górze lub samym dole strony, gdy ruszą zapisy, dam Ci o nich znać w pierwszej kolejności i zaproszę na rozmowę kwalifikacyjną.

2. Weź udział w IV edycji certyfikacyjnego programu online.

W programie dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć, aby świadomie i bezpiecznie pomagać innym pracując z energią oraz świetnie na tym zarabiać.

3. Zmieniaj świat na lepsze i prosperuj, jako Profesjonalna i Bogata Wiedźma.

Zaczniesz odważnie realizować swoje powołanie, co z kolei sprawi, że wypełnisz wewnętrzną pustkę oraz osiągniesz spełnienie i obfitość.

W ramach udziału w programie Profesjonalna i Bogata Wiedźma, otrzymujesz…

  • 16 MERYTORYCZNYCH MODUŁÓW O PRACY Z ENERGIĄ (PONAD 150 LEKCJI), które przeprowadzą Cię mentalnie, emocjonalnie, energetycznie i strategicznie od zera do pierwszych profesjonalnych sesji z wymarzonymi klientami
  • 10 MERYTORYCZNYCH MODUŁÓW BIZNESOWYCH (PONAD 100 LEKCJI), które przeprowadzą Cię mentalnie, emocjonalnie, energetycznie i strategicznie od zera do pierwszych wymarzonych klientów
  • MATERIAŁY EDUKACYJNE, WORKBOOKI I CHECKLISTY, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie procesy
  • DOŻYWOTNI DOSTĘP DO KURSU – płacisz tylko raz i masz dostęp tak długo, jak tylko moja firma będzie istnieć
  • DOSTĘP NA ŻĄDANIE 24/7– Logujesz się kiedy chcesz i zawsze masz dostęp do najnowszych materiałów
  • REGULARNE AKTUALIZACJE KURSU – Ciągle się rozwijam, dlatego będę regularnie aktualizować kurs, aby dzielić się najnowszymi trendami na rynku
  • ROCZNY DOSTĘP DO GRUPY NA FACEBOOKU – W specjalnej, dedykowanej temu programowi grupie na Facebooku masz możliwość zadawania pytań, dzielenia się swoimi pomysłami, czy problemami. W grupie zawsze uzyskasz wsparcie ode mnie i od innych uczestników.
  • KILKANAŚCIE SPOTKAŃ NA ŻYWO – Podczas spotkań na żywo spotkasz wspaniałe osoby, które są dokładnie w takim samym miejscu, co Ty. W każdym miesiącu, podczas spotkania na żywo, uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze GRUPY MASTERMIND, w których będą mogli pracować w ciągu całego miesiąca.
  • DWA CERTYFIKATY – Terapeuty i Coacha Nowej Ziemi

  • BONUSY!

OPINIE OSÓB, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W PROGRAMIE

Jeśli nadal zastanawiasz się co zrobić ze swoją mocą? Jeśli nadal walczysz ze swoją słabością? Jeśli Twój online business wymaga odświeżenia bo czujesz, że przecieka przez niego Twoja energia to Justyna jest osobą z którą powinnaś/powinieneś rozpocząć współpracę! Gorąco POLECAM gdyż praca z Justyna wywróciła moje życie do góry nogami tak bym wreszcie mogła żyć w swoim potencjale! Widzę swoje zalety, krok po kroku poznałam pracę z energią i wychodzę z marazmu pracy na etacie! To był strzał w 10! Czuję, że patrzę na swoje życie innymi oczami i nie boję się brać więcej! Justyna to prekursorka, z którą współpraca może tylko zaprowadzić na szczyt!
Pracując wprogramie sięgnęłam głębiej i dalej niż kiedykolwiek udało mi się dotrzeć! Jestem zachwycona efektami, gdyż nareszcie czuję że wychodzę do świata! To genialny program dla tych którzy pragną poznać siebie i chcą tworzyć lepszą rzeczywistość!”
Agnieszka

Kocham Justynę, jej styl pracy, komunikację i zaopiekowanie się klientem. Tutaj profesjonalizm wykracza poza skalę ziemską. Justyna pokazuje jak możemy zobaczyć i dotknąć swojego najwyższego potencjału. Jest otwartą, potężną, piękną jednostką, która jest dla mnie Słońcem, centrum, światłem i największą inspiracją. Dzięki niej sięgam z większą łatwością po pragnienia z głębi serca. Myśląc o Justynie czuję harmonizację energii, transformację z lekkością i wzrost. Każdy jej program jest wart przeznaczenia na niego swoich zasobów, ponieważ później one wracają powielone do naszego życia. Niesamowita osoba, mocno uduchowiona, a jednocześnie obecna i osadzona tutaj na Ziemi.

Moja dusza raduje się z każdym stworzonym materiałem przez Justynę. Dzięki niej wzmocniłam siebie i codziennie ulepszam swoje życie. <3

Aleksandra

Kim jestem? 

Nazywam się Justyna Falkowska i pomagam przebranżowić się na Wiedźmę. 

Mam dar świadomego poruszania się po świecie „energii”, rozumienia go, uczenia się, nauczania, wydobywania potencjałów i przyciągania najwspanialszych osób pod słońcem, którzy mogą wzajemnie się rozwijać.

Jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Wszystko to, czego Cię nauczę, testowałam na własnej skórze.

Przeprowadziłam około 2000 sesji indywidualnych. Wyszkoliłam 41 Terapuetów Nowej Ziemi. Od ponad 4 lat prowadzę Poradnię Holistyczną. Stworzyłam podcast „Mam Nieograniczone Możliwości” i „Wiedźma”. Prowadzę kanał na YouTube. Opracowałam własne metody YouDoYou® i beMSQ oraz własny system pracy Soul Performance Coaching®.

Mam za sobą tysiące godzin szkoleniowych z najlepszymi specjalistami na świecie. Byłam pierwszym w Polsce praktykiem metody Rapid Transformational Therapy, instruktorem techniki oddechowej SOMA oraz konsultantem biznesowym StoryBrand. Obecnie studiuję psychologię. 

Pomogłam już setkom osób pokonać blokady i ograniczenia, które stały im na drodze do spokoju, radości, spełnienia i obfitości w życiu i biznesie.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz rozwinąć swoją praktykę i biznes, w programie „Profesjonalna i Bogata Wiedźma” dowiesz się wszystkiego, co pozwoli Ci z ogromną pewnością siebie i swoich możliwości, pracować z wymarzonymi klientami, jako świetnie prosperujący Coach i Terapeuta Nowej Ziemi

Certyfikacyjny, rozwojowo-biznesowy program online jest absolutnie unikatowy, co dodatkowo pomoże Ci wyróżnić się na polskim rynku. 

Bez sprawdzonego systemu pracy terapeutyczno-coachingowej i jasnej strategii prowadzenia biznesu jesteś w ciągłym choasie i niepewności. Nie wiesz, jak zdobyć swoich wymarzonych klientów, ani jak z nimi pracować. 

CZY WIESZ, ŻE PROGRAM „PROFESJONALNA WIEDŹMA I BOGATA WIEDŹMA”…

zwróci Ci się po maksymalnie 3 klientach, których pozyskasz w trakcie trawania programu lub po jego zakończeniu?

zaoszczędzi Ci czasu na naukę tysiąca metod i technik?

nauczysz się aż 9 metod/technik pracy z Kronikami Akaszy?

– da Ci pełną świadomość swojej energii i będziesz w stanie z lekkością nią zarządzać?

– da Ci możliwość osobistej metamorfozy, czyli uzdrowienia i ukochania Twoich blokad i ograniczeń, dzięki temu nie będziesz Zranionym Uzdrowicielem (Wounded Healer), a Świadomym Liderem? (Znasz powiedzenie, że możemy pomóc komuś na tyle, na ile pomogliśmy sobie?) W programie „Profesjonalna Wiedźma i Bogata” oprócz „dawania” procesów, sam je otrzymujesz!

– nauczysz się najskuteczniejszych i najpotężniejszych technik i metod pracy z umysłem i energią na świecie, a dzięki temu staniesz się bezkonkurencyjna/y na rynku?

da Ci potrzebną praktykę i umożliwi okrzepnięcie technikach i metodach pracy z drugim człowiekiem, zanim ruszysz na podbój rynku?

– da Ci poczucie przynależności do grupy osób, które są takie jak Ty?

– sprawi, że staniesz się duchowym influencerem, czyli zaczniesz wywierać pozytywny wpływ na innych ludzi?

– pokazuje, jak stać się marką PREMIUM?

– uczy, jak mieć kolejkę chętnych na swoje produkty i usługi robiąc to, co się kocha i w czym jest się świetnym?