Zanim do Ciebie trafiłam, czułam się jakbym utknęła. Głowa wiedziała, że mam zasoby i wiedzę, żeby pójść dalej, żeby zacząć rozwijać swój pomysł na biznes, robić warsztaty, wyjść do ludzi. Ale ciało reagowało panicznym wręcz stresem. Już ćwiczenie, które dostałam pozwoliło mi odrobinę ruszyć z miejsca, ale dopiero na sesji dowiedziałam się, sama zobaczyłam w którym miejscu w moim życiu zbudowałam blokujące mnie przekonanie. Spojrzenie na tę sytuację ze spokojem i akceptacją a później pożegnanie się z nią spowodowało, że paraliżujący stres już nie towarzyszy mi przy tworzeniu ani prowadzeniu warsztatów. Czuję jakby wewnątrz nastąpiła głęboka przemiana, dzięki której powoli zaczynam robić to co chcę. Realizuję swoje cele powoli, ale bez paniki. Dziękuję”

Iwona

Sesja RTT

Czym jest sesja z Justyną? Eliksirem mocy, kwintesencją prawdy, zrozumieniem siebie, a w tym niedoskonałe staje się doskonałym, pobudzeniem wyobraźni, łagodnym wejrzeniem ze zrozumieniem we własną rzeczywistość, radością z powodu siebie i swoich zdolności, przemianą chęci w możność. Cała sprawa ujmuje serce i umysł ze skutkiem w teraźniejszości. Życzę wszystkim pragnącym więcej – udanej sesji”

Beata

Sesja RTT

Dzięki pracy z Justyną, czuję większą swobodę przy wystąpieniach publicznych oraz w trakcie nagrywania filmików do social media. Podoba mi się Jej podejście, oraz, że po skończonej sesji, dostaję jeszcze nagranie, dzięki któremu mogę wzmocnić efekt.

Bartek

Sesja RTT

Zapisałam się na sesję do Justyny bo podskórnie czułam że potrzebuję pomocy. Coś, gdzieś wewnętrznie mnie bolało. Bałam się hipnozy. Justyna wszystko po kolei mi wyjaśniła, pokazała, omówiła i odpowiedziała na moje pytania. Poczułam że mogę jej zaufać. Sesja intensywna. Polecam, odpowiedzi są głęboko w nas.

Maja

Sesja RTT

Korzystałam z sesji RTT u Justyny i pracowałam z nią coachingowo. Przyszłam do Justyny głównie z problemem, że nie potrafiłam się przełamać , by zacząć działać online. Dzięki sesji RTT doszłyśmy do źródła problemu z dzieciństwa i zamknęłyśmy sprawy z przeszłości, które na poziomie podświadomości nie pozwalały mi iść do przodu. Po sesji poukładałam sobie w głowie wiele spraw i zaakceptowałam wszystko. Również zrozumiałam dlaczego pewne rzeczy odczuwałam w taki, a nie inny sposób. Te oczyszczenie było szokiem dla mego organizmu i następnego dnia dostałam wysokiej temp i silnego przeziębienia. Justyna wspierała mnie w czasie wyzdrowienia. Teraz widzę, jakie to było proste, ale sama bym tego nie rozwiązała. Bardzo dziękuję i polecam.
Monika

Sesja RTT

Bardzo podoba mi się cały proces, który polega na tym, że zanim się spotkamy na sesję mam możliwość z Tobą porozmawiać, napisać coś o sobie, tak, że masz już wstępne rozeznanie nad czym możemy pracować i że mogę zawczasu podjąć taką decyzję, co na dany moment jest najistotniejsze dla mnie.

Super jest ta rozmowa tuż przed sesją, że jeszcze dopytujesz, doprecyzowujesz, że masz zdolność bardzo szybkiego rozpoznania mechanizmu czy łączenia wątków, namierzenia momentów mocniejszych energetycznie, takich, które wybijają się na plan pierwszy.

Super jest to, że każdy element jest ważny i brany pod uwagę. Podoba mi się to, że dostałam od Ciebie nagranie, że jest spersonalizowane, przynajmniej takie mam wrażenie, że mogę korzystać z niego codziennie, to jest taka moja kotwica, nawet jeśli danego dnia umknie mi to świadomość, że jest już jest wspierająca.

Dziękuję też, że sprawdzasz co u mnie, czuję się dzięki temu zaopiekowania. Ważne dla mnie jest to, że z takiej sesji mogę skorzystać raz i odezwać się do ewentualnej kontynuacji w innym terminie.

Bardzo ważne jest dla mnie podejście holistyczne, że w nagraniu uwzględnione jest też ciało, samopoczucie fizyczne zdrowie, energetyka, stan mentalny. Ważna jest też dla mnie Twoja wiedza związana z totalną biologią, że reagujesz elastycznie do potrzeb, że podtrzymuje aż kontakt i zaangażowanie

Też pytania, które zadajesz są takie w punkt, takie, które  pomagają szybko coś zweryfikować, upewnić się czy o to mi chodzi tak naprawdę

I ta holistyczność mega ważna dla mnie, że wszystko działa i ma współgrać na rzecz polepszenia życia, tak jakby niteczki różnych aspektów życia uplatały się w taką mocną linę cumowniczą

Czuję większy spokój i większe ugruntowanie i zakotwiczenie. Super jest to, że budujesz , pokazujesz zaufanie do swojego procesu i sił, które mam w sobie, z których mogę korzystać do wspierania siebie, że to wsparcie mam w sobie, w ciele. Podoba mi się skan ciała i ‘odżywianie’, zasilanie wszystkich kawałków po kolei.

Agnieszka

Sesja RTT

Gdy trafiłam do Justyny nie wiedziałam  co mnie czeka, zaufałam Ci i jestem MEGA wdzięczna. 
Dzięki Justynie dowiedziałam się/nauczyłam co mnie ograniczało i wywoływało lęk.
Najbardziej podobało mi się, że  przypomniałam sobie małą cudowną dziewczynkę, którą byłam , a teraz wiem że jestem i będę. To BEZCENNE.
Chcę powiedzieć, że jestem Ci bardzo bardzo WDZIECZNA. Masz wspaniały, kojący głos, który teraz oznacza dla mnie osobiście UZDROWIENIE, cokolwiek to znaczy 🙂
Ewa

Sesja RTT

Polecam wszystkim Poradnie Holistyczna Quantum. Pani Justyna jest przemiła, ciepła i bardzo profesjonalna w tym co robi. Inwestycja której dokonałam ponad miesiąc temu przynosi owoce każdego dnia. Dowiedziałam się tylu Ciekawych rzeczy o sobie o błędach jakie popełniam w relacjach… i stosuje jej wskazówki. Zycie jest tak wspaniale i bardzo proste tylko my je sobie komplikujemy. Każdy z nas ma wybór… albo zmienić siebie i w konsekwencji zmieni się nasz cały świat albo liczyć na to ze zmienimy innych… a to jest nie możliwe, choćbyśmy próbowali cale życie. Dziękuję Pani Justyno, niesamowicie się ciesze ze Pani mi pomogła. 

Justyna Sz.

Sesja RTT

Miałam z Justyna 2 sesje RTT. Byłam i nadal jestem zafascynowana jak udało się w czasie tego procesu zmienić stare wzorce,  obrazki w pamięci i uwolnić stare emocje. Bardzo wiele z nich było niedostępne dla pamięci – gdyż zostały zapomniane by nie sprawiać bólu – uwolnienie tego ciężaru jest niesamowite i  uczucie lekkości jest czymś nowym.
Poczucie wartości wzrasta  i widzę tez zmiany w reakcji na wiele rzeczy które mnie wcześniej drażniły.
Czuje się spokojniejsza.
Polecam Justynę każdemu kto miał ciężkie dzieciństwo i chciałby ruszyć do przodu w życiu. 
Ciesze się ze ja spotkałam na swojej drodze życia.
Ania

Sesje RTT

„Dzięki Justynie i terapii którą poprowadziła otworzyły się moje horyzonty, wiara w moje nieskończone możliwości i osiągnięcie sukcesu. Polecam każdemu kto poszukuje prawdziwego siebie. Chce znaleźć swoje wnętrze.”

„Zaczynam dostrzegać że terapia pomaga. Ostatnio miałam trudne i stresujące zebrania. Byłam zdenerwowana ale uczucie paniki i chęć ucieczki + dziwne uczucie w podbrzuszu nie pojawiły się. Na prawdę będę polecać Twoją poradnie. Planuję powiedzieć o niej mojej przyjaciółce która boryka się z różnymi problemami. Nagrania słucham codziennie i więcej. „

Ewa

Sesja RTT

Trafiłam tu z problemami językowymi. Skończyłam jako mniej zestresowana, bardziej pewna siebie osoba, która do tego już potrafi komunikować się w języku angielskim :).

Od sesji RTT minęło parę miesięcy. Na początku miałam ogromny spadek formy psychicznej. Ogromny to mało powiedziane. Przytłoczyło mnie dosłownie wszystko.
Ale właśnie dziś, jadąc autobusem zorientowałam się, że już nie odczuwam tego wewnętrznego stresu. To wszystko, o czym rozmawiałyśmy podczas hipnoterapii po prostu się sprawdziło.

Miałam odwagę i w końcu motywację, żeby dużo w swoim życiu zmienić. Postawić swoje dobro na pierwszym miejscu – nie zważając na innych, na pieniądze, na ograniczenia.

Nie udałoby mi się to bez sesji – zbyt wiele lat rozwijało się we mnie moje ograniczające podejście do życia.

Polecam wszystkim, którzy czują, że chcieliby od życia więcej.”

Agata

Sesja RTT

Polecam wszystkim Poradnie Holistyczna Quantum. Pani Justyna jest przemila, ciepla i bardzo profesjonalna w tym co robi.
Inwestycja ktorej dokonalam ponad miesiac temu przynosi owoce kazdego dnia.
Dowiedzialam sie tylu Ciekawych rzeczy o sobie o bledach jakie popelniam w relacjach… i stosuje jej wskazowki.
Zycie jest tak wspaniale i bardzo proste tylko my je sobie komplikujemy. Kazdy z nas ma wybor… albo zmienic siebie i w konsekwencji zmieni sie nasz caly swiat albo liczyc na to ze zmienimy innych… a to jest nie mozliwe, chocbysmy probowali cale zycie.
Dziekuje Pani Justyno, niesamowicie sie ciesze ze Pani mi pomogla.”

Justyna M.

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Po jednej sesji z Justyną, zmieniłem swój sposób żywienia. Przestałem się obżerać na noc i przestałem jeść słodkie i mocno przewożone produkty. Lepiej się czuję, nie tyję a nawet chudnę. Gorąco polecam.”

Błażej

Sesja RTT

Masaż motyla to jest coś co powinien mieć każdy po każdym ciężkim dniu. Polecam psychobiologię to pomogło mi zrozumieć co się ze mną działo jak nie byłam już sobą.”

Bożena

Sesja RTT + Analiza Psychobiologiczna

„Do Poradni trafiłam z problemem erytrofobii. Poznałam otwartą, pełną entuzjazmu i energii osobę, która dała mi narzędzia do pokonania mojej przypadłości. Teraz już tylko ode mnie i mojej pracy, wg wskazówek i zaleceń p.Justyny, zależą rezultaty, które osiągnę. Już obserwuję duże zmiany w swoim myśleniu i reakcjach organizmu, lepiej radzę sobie z emocjami. Nie jest idealnie, może nigdy nie będzie, ale jestem spokojniejsza, jest o niebo lepiej niż przed sesją RTT. Hasło: „Masz nieograniczone możliwości” pokochałam i powtarzam teraz swojej córce. Szalenie pomocne są podcasty autorstwa p.Justyny w ilości 100 odcinków!, lektury, które poleca, maile, które pisze i najnowsza perełka – technika oddychania „soma”. Polecam wszystkim, którym zależy na nowej, wyższej jakości swojego życia”. 
Ewa

Sesja RTT

Do Justyny trafiłam przypadkiem, po rozwodzie, z mocno zaniżoną samooceną i wiarą we własne możliwości.

Już po pierwszej sesji RTT, mimo ogromnego kryzysu psychicznego, wszystko zaczęło się zmieniać. Z dnia na dzień czułam duże zmiany w sobie, swoich myślach, swoim zachowaniu. Początkowo nie wierzyłam w te zmiany i próbowałam je na siłę zatrzymać, ale to dalej się działo. Kilka miesięcy zwykłej terapii nie dało mi tyle, co jedna sesja z Justyną. Moje życie znowu nabrało sensu, zmieniłam swój sposób postrzegania świata i nastawienie do wielu spraw, poukładałam swoje życie, nauczyłam się przede wszystkim żyć dla siebie :) Jestem ogromnie wdzięczna Justynie, bo robi bardzo dobrą robotę :)”

Justyna S.

Program Quantum

Po 3 miesiącach współpracy z Justyną zakończyłam swój program rozwojowy. I w dwóch słowach jakbym chciała opisać to co się wydarzyło w trakcie tych 3 miesięcy to skok kwantowy. W moim życiu, sposobie myślenia, i przede wszystkim w dojrzewaniu do bycia człowiekiem. Od lat borykałam się z różnymi problemami, depresją, i przede wszystkim niskim poczuciem własnej wartości. Mam za sobą dwie psychoterapie, wiele programów rozwojowych. I kiedy doszłam do tzw. ściany postanowiłam spróbować RTT. Żeby była pełna jasność – to nie jest hipnoza (to nie działa jak w programie tv). To praca z podświadomością. I to daje realne efekty.
Polecam ten program każdemu, kto potrzebuje szybkiej i realnej zmiany w swoim życiu i przede wszystkim chce zmiany. Ja otrzymałam więcej niż zakładałam na początku. Żaden inny program czy terapia nie przyniosła mi taki efektów. Jestem ogromnie wdzięczna, że miałam możliwość współpracy z Justyną.

Karolina

Program Quantum

Z czystym spokojem możemy polecić program Quantum, jak również odczyt z Kronik, a przede wszystkim kontakt z prowadzącą, która nie tylko jest bardzo rzeczowa i posiada dużą wiedzę, ale jest przy tym sympatyczna, ciepła i bezpośrednia. Dobrze przed skorzystaniem z programu zapoznać się z podkastem Justyny, zwłaszcza jeśli jest się początkującym w takiej tematyce, bo wszystko rewelacyjnie, przystępnie i prosto wyjaśnia, a poza tym wiemy jak i z czym będziemy pracować, oraz mniej więcej czego możemy oczekiwać i ile sami musimy przerobić. Im więcej regularnej pracy, motywacji dyscypliny i zaangażowania włożymy w trakcie programu, tym lepiej poradzimy sobie z naszymi problemami. Dzięki Justynko!

Karolina i Marcel

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Justyna jest jak nasza najlepsza przyjaciółka, która na dodatek jest w pełni profesjonalistką. Potrafi znaleźć odpowiedzi na każde pytanie i oferuje szeroki wachlarz usług, posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Przy tym jest ciepła i serdeczna, ma również bardzo miły i kojący głos co przy sesji RTT jest niezwykle istotne. Odczyt z kronik Akaszy to bardzo wartościowe narzędzie, które pozwala lepiej zrozumieć swoje dotychczasowe wybory oraz spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Otrzymujemy spokój i wdzięczność. Wiele naszych dotychczasowych zachowań staje się nagle jasne. Znajdujemy konkretne punkty do pracy nad sobą. Praca online przebiega bezproblemowo. Z perspektywy czasu mogę ze spokojem stwierdzić, że jeszcze raz zdecydowałabym się na współprace, żałuję jedynie, że tak późno odkryłam taką dobrą wróżkę na swojej drodze. Polecam serdecznie.

Gosia

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Konsultacja z Justyna była jak układanka puzzle.

Całe moje życie poskładało się nagle w wielką całość. 
Podczas konsultacji nie mogłam uwierzyć w to co słyszę. Wszystko to co działo się do tej pory w moim życiu, i w jaki sposób się działo, po prostu słyszałam własnie podczas konsultacji z ust Justyny.
Po konsultacji po prostu lżej się żyje. Wszystko nagle jest oczywiste. Przestało mnie denerwować to jaka jestem i przestałam na siłę zmieniać swoje zachowanie. Zrozumialam też wiele swoich zachowań. I jak coś mi nie pasuje to po prostu kieruje teraz energię w innym kierunku. W tym, w którym zawsze chciałam żeby była, a nigdy nie udawało mi się tego tak łatwo osiągnąć.
Dziękuję Ci Justyna!!
Paulina

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Jakbym dzisiaj miała powiedzieć tak super na gorąco, co mi dało Dostrojenie Duszy – to przede wszystkim jasność i zrozumienie tego, czego doświadczałam do tej pory w życiu, skąd wzięły się pewne wizje czy sny, i to że czasem intuicja mnie pchała w kierunku zupełnie nielogicznym i niezrozumiałym,  a teraz widzę wyraźnie, czemu tak się działo, i jak wielka w tym była mądrość. To zrozumienie czemu pewne zdarzenia się pojawiają i będą pojawiać na mojej drodze daje wewnętrzny spokój i w sumie wyjście z roli ofiary, i podchodzenie do tego jak do doświadczeń, który moja dusza potrzebuje, aby wzrastać i wciąż się uczyć. Ta sesja to ogromny ładunek wiedzy i energii. Połączenie kropek we własnej przestrzeni, złożenie puzzli, które do tej pory do siebie nie pasowały. Jestem ogromnie poruszona i ogromnie ogromnie, z głębi serca dziękuję. I nie ukrywam, bardzo dużo mocy mi to dało. I ogrom zrozumienia, czemu czuje to co czuje czasem, i skąd mi się to bierze.
Karolina

Odczyt Z Kronik Akaszy

Serdecznie polecam wszystkim Justynę. Każdy kto szuka odpowiedzi na nurtujące go od dawna pytania tutaj na pewno je znajdzie, a dodatkowo otrzyma spokój duszy i zastrzyk z energią życiową.

Gosia

Projekt Duszy to doświadczenie, które pomaga poukładać „puzzle”, które czasem samej trudno mi było dopasować.

Dzięki informacjom, które otrzymałam lepiej rozumiem skąd u mnie po kroku do przodu następuje krok w tył.

Nie tylko to teraz rozumiem, ale też wiem że są sposoby żeby sobie z tym poradzić.

Będąc w procesie zmiany i zmagając się z decyzją, który kierunek działania wybrać, informacje otrzymane w trakcie sesji pozwalają mi pobyć się dylematów i skupić na konkretach.

Wszystko zaczyna układać się w spójną całość.

Do tego Justyna w bardzo przystępny sposób opowiada i tłumaczy. Dzięki nagraniu można zawsze wrócić do zebranych informacji.

Dziękuję za to niezwykłe spotkanie i dołożenie kolejnej cegiełki do budowy mojej stabilnej przyszłości i życia pełnego obfitości. 

Ewa

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm i fenomenalny mistycyzm, które na pewno zmieniają moje życie na lepsze!

Anna

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

O kronikach słyszałam już od dawna. Ale moje pierwsze doświadczenie odbyło się całkiem niedawno, w towarzystwie Justyny – i niezmiernie się z tego cieszę. To było niesamowite doświadczenie.

Informacje z „Projektu Duszy” pomogły mi się osadzić – zyskałam miejsce w swojej historii. Wiadomości z „Dostrojenia Duszy” dały konkretne wskazówki do działania i dążenia ku lepszemu życiu. 
Dzięki obu programom znalazłam odpowiedzi na wiele pytań, zrozumiałam swoje zachowanie w wielu sytuacjach. Do dziś towarzyszy mi wręcz fizyczne odczucie, że wiele „puzli z układanki mego życia” trafiło na swoje miejsce. Obraz się wyklarował. Różne codzienne sytuacje/sprawy nabrały sensu. Mam konkretne narzędzia – co robić dalej by czuć więcej szczęścia, czerpać więcej obfitości z życia. Dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Mam już za sobą 12 lat drogi ku rozwojowi i świadomości. W tym czasie poznałam i zdobyłam doświadczenie w wielu modalnościach. Mimo to „PD” i „DD” wywarły na mnie ogromne wrażenie i odcisnęły się w sercu i duszy mega wspaniałym doświadczeniem, przeżyciem.
Jestem niewypowiedzianie wdzięczna za całą niesamowitą wiedzę jaką dostałam. To piękny prezent, z którym zrobię coś dobrego. 
Justyna! Z serca Ci dziękuję za przewodnictwo, towarzyszenie i prowadzenie w obu procesach.
Polecam każdemu, kto jest gotowy na ten krok.
Ja w każdym razie czekam już na następne spotkanie ❤
Paula

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Dzięki Justynie odkryłam dlaczego zachowuję się w taki, a nie inny sposób. Kiedy Justyna odkrywała przede mną kolejne karty, słuchałam Ją z coraz to większym zaskoczeniem. Czułam się jakby znała mnie od wielu lat! Wszystko nagle stało się jasne i zrozumiałe, wiele spraw się wyjaśniło. Dzięki temu przestałam się zadręczać moimi reakcjami na pewne sytuacje, dokładnie wiem skąd to się bierze, a dzięki temu jestem spokojniejsza i bardziej wyrozumiała dla samej siebie. Konsultacja z Justyną to przepiękna i ekscytująca podróż w głąb siebie, pełne zrozumienie, harmonia oraz akceptacja. Wszystko to odmieniło moje życie na lepsze. Czuję się teraz o wiele spokojniejsza i szczęśliwsza, a wszystko to zawdzięczam Justynie.

Sylwia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Nie jestem w stanie ubrać w słowa tego co zrobiła dla mnie Justyna. Jest to m.in. cała masa motywacji, informacji, ciekawych wskazówek, konkretnych metod pracy, zrozumienia i uśmiechu. Całe trzy miesiące programu zapoczątkowały zmiany w moim życiu na które nie potrafiłam pozbierać się latami. Odczyt z Kronik to bardzo ważny projekt, który pozwala lepiej zrozumieć siebie i „ukochać” swoją duszę. Dostrojenie Duszy nie jest już tak przyjemne i lekkie, ale tylko uświadomienie sobie, konfrontacja i zmiany jakie wprowadzimy mogą sprawić, że zmieni się cokolwiek w naszym życiu. Ta sesja daje nam jeszcze głębsze zrozumienie naszych blokad. Jest to bezcenna wiedza.Polecam każdemu bez zastanowienia, to inwestycja na całe życie, która na pewno przyniesie pozytywny wydźwięk.

Małgosia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Dzięki współpracy z Justyną życie jest po prostu INNE. A ta inność ma bardzo pozytywny aspekt. Kiedyś było tak, że jak ktoś powiedział mi, np. że za szybko działam, że mam mega dużo energii i powinnam wyhamować i była to forma krytyki – reakcja była natychmiastowa. Gotowało się we mnie, a potem jak już emocje opadały to myślałam sobie, co ze mną jest nie tak. Może za szybko wszystko robię, może powinnam zwolnić.
Dzisiaj już wiem, że wszystko jest OK. Że jest w jak najlepszym porządku. I nawet jak ktoś zwraca mi uwagę, jestem na etapie, że gotuje się we mnie i jestem o krok od tego żeby wybuchnąć, jest wewnętrzny głos, który mówi mi: Wiesz jak jest. I wtedy czasem nawet mówię takiej osobie: Zgadza się, taka jestem. Tak mam i za to siebie kocham.
Myślałam, że nigdy do tego nie dojdę, że muszę się zmienić, że ze mną jest coś nie tak, a z innymi wszystko jest ok.
Dziękuję Justyna za to, że moje życie stało się lżejsze i łatwiejsze. W końcu doszłam do tego do czego myślałam, że nigdy nie dojdę.
Ja nadal jestem w procesie i cały czas dzieją się rzeczy niesamowite. Program Justyny jest tak obszerny, że nawet jak już jestem po jego zakończeniu to nadal mam pracę nad sobą do wykonania.
Działam, bo wiem, że ma to sens.
Jeszcze raz dziękuję Justyna! 

Paulina

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Po trzech miesiacach naszej pracy moge powiedziec, ze ten program jest bardzo rozwojowy. Cwiczenia na platformie, kazdy modul, konsultacje, sesje RTT sprawiaja, ze czlowiek bardzo dobrze siebie poznaje. Najcenniejszym elementem jest moim zdaniem Projekt i Dostrojenie Duszy, choc proces nie jest latwy… Ciesze sie tez, ze mimo tematow duchowych, kurs jest mocno osadzony w fizycznej rzeczywistosci, ze nie mowisz, ze jesli np. pomedytuje jeszcze 1900 minut, to wszystko samo idealnie sie potoczy, że to ja w stu procentach jestem odpowiedzialna za swoje zycie i moge zmienic je tylko poprzez dzialanie.
Dzieki wielkie jeszcze raz!
Kasia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Pracę z Justyną polecam każdemu, kto czuje potrzebę zmiany, ale nie do końca wie w czym rzecz, albo od czego zacząć.
To ze trafiłam na ten kurs ( quantum) to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać i bez przesady będzie stwierdzenie, że to odmieniło moje życie. Dzięki wspólnej pracy pierwszy raz w życiu (a skonczylam juz 40 lat) zrozumiałam i  doświadczyłam co znaczy tak popularne obecnie hasło  „pokochać siebie”.  Praca z Justyną pomogła mi też odnaleźć tzw wewnętrzny spokój, o którym marzyłam przez wiele lat a nigdy nie potrafiłam doświadczyć.
Żeby być w pełni obiektywnym dodam, że program jest intensywny, wymaga sporo analizy samego siebie, co nie zawsze nam się podoba, ale zdecydowanie warto!

Agnieszka

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Wiem, że trafiłam w najlepsze ręce. W programie z Justyną czułam się dobrze zaopiekowana, a jednocześnie uczyłam się samodzielności. Sesja RTT dała bardzo szybkie i efektowne uwolnienie blokujących emocji, a zadania, które wykonywałam w trakcie programu transformowały moje myśli i zachowania na bardziej budujące. Powróciła mi kontrola nad sobą, świadomość tego co się we mnie dzieje. Pojawił się cel, którego długo nie mogłam znaleźć i konkretna wizja tego do czego dążę. Zauważyłam konkretne zmiany w życiu, niesamowite zbiegi okoliczności, tak jakby wszechświat mi sprzyjał. Dużo lepiej radzę sobie teraz z przeciwnościami i niełatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Więcej się śmieję 🙂 To była wielka podróż wgłąb siebie i jedno z najważniejszych doświadczeń mojego życia. Dostałam od Justyny masę wsparcia i inspiracji. Dodam, że jestem katoliczką i ten program w żaden sposób nie przeczy mojej wierze. Wręcz przeciwnie. Choć program nie dotyka bezpośrednio wiary, to spotkanie się z samą sobą sprawiło, że na wiele kwestii patrzę głębiej, utwierdzam się jeszcze bardziej.

Ania

Program Quantum

Praca z Justyną to czysta przyjemność. Same konkretne i merytoryczne informacje bez ezoterycznego dodatku. Wszystko przekazane w  klarowny sposób z dodatkowym nagraniem z sesji. Przekazane informacje pozwalają niemal od razu ruszyć z miejsca, bo porządkują wiele tematów.  Dostałam pigułkę wiedzy z dokładnym wskazaniem co  robić a czego unikać aby osiągnąć najlepsze efekty. Pozostaje tylko podziękować Justynie i trzymać się wytycznych. Teraz już wszystko w moich rękach –  ale za to wiem już znacznie więcej jak się ze sobą obchodzić. 

Iza

Program - Dostrojenia Duszy

Nie mam słów, by wyrazić wdzięczność Justynie… i chociaż brzmi to, jak oklepany frazes, szczerzej nie da się opisać tego, co spotkania z Nią zmieniły moim życiu. Trafiłam do poradni, bo znalazłam się na życiowym zakręcie. Towarzyszyli mi w tej drodze: głęboki kryzys emocjonalny, depresja, poczucie bezsensu, apatia oraz wrażenie, że moje życie się skończyło i nie warto już nawet oddychać.

Justyno, dzięki Tobie wiem, jak bardzo się myliłam. Przyjrzałaś się nie tylko moim doświadczeniom życiowym. Zajrzałaś do mego serca i duszy. Do teraźniejszości i przeszłości. Pomogłaś mi przewartościować to wszystko, co było źródłem bólu i zawodu. Odnalazłaś mnie samą tam, gdzie ja siebie nie widziałam. Nadal uważam, że jesteś jak woda, która – obmywając kamień – sprawia, że jego powierzchnia pięknieje. Dzięki Tobie zmieniłam się tak bardzo, że nie chcę i nie zamierzam wracać do siebie w starej wersji. Szczerze Ci dziękuję, wiedząc, że należę do grona tych, którzy wierzą w siebie i znają swoją wartość.

Monika

Program Quantum

Program rozwojowy Quantum to idealne rozwiązanie dla osób szukających sposobu poprawy jakości swojego życia. Justyna to fantastyczna, kompetentna osoba, w pełni zaangażowana w pracę z klientem. Justynie naprawdę zależy na progresie osoby z którą pracuje, co jest rzadkością na rynku rozwoju osobistego. Polecam Justynę z całego serca!

Piotr

Program Quantum PRO

Uczestniczyłam sesji strategicznej z Justyną, na której Justyna (na zimno, z całym przekonaniem) wyznaczyła cenę, jaką powinni zapłacić moi klienci za pracę ze mną. Cena była baaaardzoooo wysoka i porażająca, jednak coś we mnie powiedziało „No, tak!”.

Przez kilka dni chodziłam z tą ceną. Wręcz nawet napisałam ją sobie jako cenę, którą będę podawała od teraz klientom.

Po kilku dniach (jechałam wtedy z dziećmi autem), biorąc zakręt, zdałam sobie sprawę, że nie mam w sobie zgody na pracę za 240 złotych (czyli za starą cenę) i że za 2200 to ja mogę pracować!!! Było to dla mnie tak oczywiste, tak odkrywcze wręcz uwalniające!!!!

Nie podniosłam ceny do 2200 złotych, ale podniosłam „drastycznie”. Mój biznes zaczął prosperować, zaczęli przybywać klienci. Zaczęło się dziać we mnie i w moim biznesie dużo dobrego.

Polecam sesje z Justyną, wszystkim, którzy czują, że coś blokuje ich biznes. Dla tych, którzy są otwarci na zmiany i to często na drastyczne zmiany.

Agnieszka

Program biznesowy "Turbo Przyspieszenie"

Wielokrotnie słyszałam stwierdzenie, że standardowe terapie, rozwój osobisty robi czasem więcej szkody niż pożytku. Myślę, że jestem osobą której się to przytrafiło. 
Gdybym miała to do czegoś porównać, to do bycia łodzią, w której zdemontowano stary, negatywny silnik. Nie zauważyłam jednak, że nie mam żadnego mechanizmu auto-wsparcia po zakończeniu terapii. Że moja łódź nie ma silnika, nie ma wioseł, ściąga ją na mieliznę, zdana jest na łaskę fal i wiatru, a ja siedzę w niej jako pasażer – bierny obserwator i strasznie się boję. 
Dzięki współpracy z Justyną odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, sprawczość oraz zwiększyłam świadomość siebie. Stałam się kapitanem łodzi, zamontowałam nowy pozytywny silnik i świadomie kieruję ją na spokojne, otwarte wody. 
Muszę jednak podkreślić, że kurs rozwojowy to nie substytut magicznej tabletki, którą połkniemy i świat oraz życie stanie się piękne i harmonijne, to raczej przepis na miksturę do lepszego, bardziej świadomego życia, którą trzeba stosować codziennie. Program był też dla mnie portalem do dalszego rozwoju, poszukiwania tego, co dla mnie dobre w długofalowej perspektywie. I za to wszystko jestem bardzo wdzięczna.
Justyna

Program Quantum PRO

OPINIE I REKOMENDACJE O 1. i 2. EDYCJI PROGRAMU „SKONTAKTOWANI”

W pierwszej i drugiej edycji wzięło udział 41 osób.

Na początku napiszę, że ja nie potrafię merytorycznie, prowadzą mnie emocje:)
Pewnego, szarego dnia zainstalowałam Spotify i zapragnęłam posłuchać jakiegoś podcastu – aby się czegoś nauczyć a nie tylko słuchać muzyki w pracy. Los podsunął mi „Masz nieograniczone możliwości” Justyny Falkowskiej i tak, to był mój pierwszy podcast jakiego przesłuchałam. Po odcinku o Gwiezdnych Podróżnikach poczułam, że chyba wybuchnę! To było brakujące ogniwo łączące pojedyncze kropki których się uczepiłam w swoim życiu aby nie dokonać samozagłady. Dosłownie czułam jakby ktoś zdjął ze mnie kilka ton i chciało mi się latać! Teraz wiem, że to było przebudzenie. Minął jakiś czas i trafiłam na wyzwanie jakie zaproponowała Justyna – zapisałam się na niego mimo, że znacznie kolidował z moją pracą i codzienną rutyną. To czego tam doznałam przekonało mnie aby wziąć udział w programie i to była najlepsza decyzja jaką kiedykolwiek dla siebie podjęłam! Całe ciało aż drżało na myśl o przygodzie która się rozpoczyna! Nie zawiodłam się, nawet nie byłam choćby bliska temu aby się zawieść 🙂 Czuję, że wszystko wydarzyło się w odpowiednim czasie. W tamtym momencie jeszcze nie wiedziałam, że mogę mieć połączenie ze Źródłem i rozwijać się w tym kierunku.
Program został napisany tak, aby każdy mógł go przejść bez przeszkód. Justyna zadbała o wszystkie szczegóły i to co nam zaoferowała znacznie przekracza wartość kursu. Ogrom wiedzy, mnóstwo narzędzi i sposobów na ich wykorzystanie do pracy własnej oraz terapeutycznej, prowadzenie za rękę w trudnych momentach, wsparcie i przygotowanie biznesowe – to tylko niewielka część tego co dostajemy podczas tego kursu. My tam odnajdujemy SIEBIE a to jest najcenniejsze co możemy mieć. Odnajdujemy swoją moc, misję życiową, mocne strony oraz te słabe nad którymi już wiemy jak pracować. Schodzi nam z pleców ogromny i ciężki garb a w jego miejsce wyrastają skrzydła! Justyna ma wielki dar przekazywania trudnych treści w prosty sposób i do każdego podchodzi indywidualnie z morzem empatii. Uczy nas bezpieczeństwa w pracy z Wysokimi Energiami i uwrażliwia na przekazy z Pola Serca. To bardzo ważne.
Jestem jej dozgonnie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tej podróży i za to, że stworzyła tak wspaniałą przestrzeń z cudownymi ludźmi, którzy są dla mnie podporą, inspiracją i nową Rodziną.
Kocham Justynę i każdego z nich!

Małgorzata Wielgo

O programie jestem w stanie napisać wyłącznie w superlatywach. Pełen profesjonalizm, nadzwyczajna jakość i niepowtarzalna energia.  Platforma z dostępem do materiałów,  każdy moduł przemyślany, udostępniony danego dnia tygodnia, aby wypracować w nas nawyk. Treści opierane na licznych przykładach, dla lepszego zrozumienia istoty przekazu, a następnie praktykowane podczas spotkań live. Platforma jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, a Teamsy są świetnym narzędziem komunikacyjnym.   

 

Dodatkowe moduły i kursy + aktywacje energetyczne + apteczka holistyczna 

W programie Skontaktowani otrzymaliśmy również dodatkowe bonusy. Serce Justyny Falkowskiej jest ogromne, więc dodatkowych treści nie brakowało. 

Cotygodniowe aktywacje energetyczne pozwalały na zrozumienie tego, co dzieje się w przestrzeni. Dzięki powyższemu rozumiałam swoje samopoczucie czy ciężkość procesów, które przechodziłam albo wręcz lekkość, która niejednokrotnie mi towarzyszyła. Procesy, które przeszłam nie byłyby możliwe do realizacji i integracji w tak krótkim czasie w 3D. Uzdrawiania nieukochanych części mnie, odblokowanie energii, harmonizowanie czakr i odpamiętanie potencjałów, to tylko zaledwie garstka tego, co zadziało się podczas programu.  

 

Spotkania na żywo 

Podczas spotkań na żywo płynęła niesamowita energia grupy. Wsparcie, którym emanuje grupa daje ogromną moc, czego nie jestem w stanie porównać do niczego innego.  

 

Ćwiczenia w parach/ w większych grupach  

Ćwiczenia pozwalały na sprawdzenie siebie w praktyce, po wcześniejszej dawcę wiedzy teoretycznej oraz na poznanie się bliżej, co przeradzało się w przyjaźń. 

 

Justyna Falkowska  

Justyna jest niezwykłą istotą. Zaufałam jej podczas „Wyzwania z Wysokimi Energiami” i zrobię to za każdym razem, kiedy tylko pojawi się taka sposobność. Ciepła i serdeczna osoba. Ma nadprzyrodzone zdolności i niepoliczalną ilość empatii. Zachwyca swoją mądrością i doświadczeniem.  

 

Uczestnicy 

Każdy z uczestników zasłużył na order. Niesamowici ludzie, którzy zjednoczyli się w jednym miejscu z podobnymi intencjami. Ogromna moc grupy.   

 

Wyjazd integracyjny  

Możliwość spotkania się z osobami, z którymi widywałam się przez tak ważne 3 miesiące mojego życia jest ukoronowaniem całego kursu. Móc obcować z nimi w naturze, spacerować po lesie, siedzieć w kręgu przy ognisku, rozmawiać, śmiać się i płakać. Nieocenione 3 dni, które zostaną w moim sercu na zawsze. Podobnie jak Oni, moi Gwiezdni Podróżnicy, Liderzy Nowej Ziemi. Bije od Nas niesamowity blask. Wspólnie rozjaśniamy planetę Ziemia i cały Wszechświat.  

 

Podsumowanie  

Program pozwolił mi odpamiętać rzeczy, o których zapomniałam. Poznałam na nowo swoje dary i talenty, odkryłam swój potencjał. Osoby, z którymi pracowałam podczas programu otoczyły mnie ogromnym wsparciem, z jakim jeszcze nie miałam okazji się spotkać.  

Zajrzałam w głąb siebie z odwagą, tak na całego. Bez żadnych selekcji z czym chce się zmierzyć, a co nadal w sobie tłumić. Przez cały czas czułam wsparcie. Wiedziałam, że pozostali Skontaktowani również przechodzą swoje procesy. Byliśmy w tym razem. Mogliśmy na bieżąco omawiać swoje przeżycia, gorsze samopoczucie.  

Wszystko dzieję się w odpowiednim czasie i miejscu. Dla mnie ten odpowiedni czas rozpoczął się, kiedy powiedziałam sobie TAK i trwa do teraz. Czy to Twój odpowiedni czas? Jeśli choć przez chwile czujesz, że chciałabyś/ chciałbyś zostać z Justyną na dłużej, to nie wahaj się. To najlepsza inwestycja. Inwestycja w siebie. Czy może być coś ważniejszego od Ciebie?  

Jeśli Twoje serce bije mocniej na myśl o współpracy z Nią, posłuchaj siebie, podążaj za głosem intuicji, który tak bardzo pragnie, abyś zrobił ten pierwszy malutki krok w stronę swojego serca, w kierunku swojej duszy. Jeśli powiesz sobie tak, to zadzieją się cuda. W moim przypadku właśnie tak było.Justyna jest Najcudowniejszym Diamentem Wszechświata!   

Ewa Witkowska

„Jeśli nadal zastanawiasz się co zrobić ze swoją mocą? Jeśli nadal walczysz ze swoją słabością? Jeśli Twój online business wymaga odświeżenia bo czujesz, że przecieka przez niego Twoja energia to Justyna jest osobą z którą powinnaś/powinieneś rozpocząć współpracę!
Gorąco POLECAM gdyż praca z Justyna wywróciła moje życie do góry nogami tak bym wreszcie mogła żyć w swoim potencjale! Widzę swoje zalety, krok po kroku poznałam pracę z energią i wychodzę z marazmu pracy na etacie! To był strzał w 10! Czuję, że patrzę na swoje życie innymi oczami i nie boję się brać więcej!
Justyna to prekursorka, z którą współpraca może tylko zaprowadzić na szczyt!
Pracując w Skontaktowanych sięgnęłam głębiej i dalej niż kiedykolwiek udało mi się dotrzeć! Jestem zachwycona efektami,gdyż nareszcie czuję że wychodzę do świata!
Skontakowani to genialny program dla tych którzy pragną poznać siebie i chcą tworzyć lepszą rzeczywistość!”
Agnieszka

Kocham Justynę, jej styl pracy, komunikację i zaopiekowanie się klientem. Tutaj profesjonalizm wykracza poza skalę ziemską. Justyna pokazuje jak możemy zobaczyć i dotknąć swojego najwyższego potencjału. Jest otwartą, potężną, piękną jednostką, która jest dla mnie Słońcem, centrum, światłem i największą inspiracją. Dzięki niej sięgam z większą łatwością po pragnienia z głębi serca. Myśląc o Justynie czuję harmonizację energii, transformację z lekkością i wzrost. Każdy jej program jest wart przeznaczenia na niego swoich zasobów, ponieważ później one wracają powielone do naszego życia. Niesamowita osoba, mocno uduchowiona, a jednocześnie obecna i osadzona tutaj na Ziemi.

Moja dusza raduje się z każdym stworzonym materiałem przez Justynę. Dzięki niej wzmocniłam siebie i codziennie ulepszam swoje życie. <3

Aleksandra

Jeżeli miałoby być krótko i treściwie to podsumowałabym cały program w pięciu punktach: 

 • najpiękniejsze doświadczenie w moim życiu, 
 • najlepsza inwestycja w siebie,  
 • najbardziej wspierająca nauczycielka,  
 • najcudowniejsza grupa istot 
 • największy rozwój świadomości. 

Ale wiem, że aby się zdecydować na to niesamowite doświadczanie czasami świadomy i logiczny umysł (taki np. jak mój? ) potrzebuje konkretów.  

12 tygodniowy program Skontaktowani, dał mi niesamowity wgląd w obszary, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Dla mnie najważniejsze było odkrycie i zrozumienie (na razie mikro fragmentu) hiperfizyki, czyli dziedziny, która niesamowicie tłumaczy wszystko to czego fizyka klasyczna (nawet kwantowa) nie potrafi wyjaśnić. Zawsze byłam osobą techniczno-praktyczną i samo powiedzenie mi że istnieje dusza czy anioły to dla mnie czysta abstrakcja. Justyna natomiast wyjaśnia wszystkie zagadnienia, tak niesamowicie jasno i praktycznie, że coś co wydaje się hiper trudne lub niemożliwe  nagle staje się oczywiste.   

Według mnie program SKONTAKTOWANI pomaga zrozumieć, że niesamowite umiejętności korzystania z wahadełka, kart tarota czy czytania projektu duszy to coś co naturalnie potrafimy, musimy się tylko na to otworzyć i Justyna pokazuje jak tam dojść, gdzie szukać, jak sobie pomóc. Tylko my dwie wiemy, jak wiele razy musiała mnie ratować z nawracających wątpliwości, że ja chyba jestem zwyczajna i nic nie umiem ? Ale robiła to zawsze, z wiarą i zrozumieniem.   

Najcudowniejsze w tym programie było właśnie przepotężne wsparcie, na samym czele- wsparcie Justyny, która nigdy niczego nie zostawiała, każde pytanie i wątpliwość były szybko rozwiewane. Pochylała się nad każdym, nawet najbardziej duperelowatym problemem.  

I oczywiście wisienką na torcie jest wsparcie grupy. W tej edycji 30 parę osób, towarzyszyło sobie w podróży. Chciałam napisać, że to były trudne chwile i ciężkie procesy, ale to nieprawda. To było najprzyjemniejsze i najłagodniejsze doświadczanie „wyzwań”, jakiego doświadczyłam w całym swoim życiu. Jak sobie pomyślę, że miałabym przez to wszystko przechodzić sama to rozwój świadomości zajął by mi jeszcze kolejnych parę set traumatycznych wcieleń.  

Teraz widzę, jak cudownie było mierzyć się ze swoimi nieciągłościami z takim wsparciem.  Otoczona ludźmi, którzy myślą w tym samym kierunku, mają podobne potrzeby, obawy a nawet doświadczenia życiowe. To ile miłości i wsparcia i zrozumienia doświadczyłam przez te parę tygodni praktycznie wypełniło deficyt całego życia.  

Olimpia Reczek

Program skontaktowani uratował mi życiedosłownie! Wiem, że być może brzmi to bardzo dramatycznie, ale rzeczywiścietak właśnie jest. Transformacja, która sięwe mnie dokonała pozwoliła mi na dotarcie do najgłębszych zakamarków swojejduszy. Byłam na to gotowa i z wdzięcznością przyjmowałam to, co ten Program dla mnie przygotował. DziękiProgramowi Justyny, moje życie znowu stało się wartościowe, odnalazłam siebie. Ta podróżnadal trwa i jużnie mogędoczekać się tego, coma jeszcze nadejść. Dzięki Justynie i programowi, a także współuczestnikomopamiętałam to, kimtak naprawdę jestem. A Jestem Święta, Boska i Więcejniż wystarczająco Dobra. Mogęwszystko! Przed dołączeniem do skontaktowanych czułam siętotalnie zagubiona, to uczuciemam wszystko, a jednak wciąż czegośmi brakuje. Zrozumiałam, że brakowało mi siebieNareszcie Jestem i wiem, kimJestem. Zrozumiałam, że taka, jakajestem, jestemdoskonała. Pokochałam siebie i uwierzyłam, że świat stoi przede mną otworem. Jednym z moich największych marzeńjest, aby inny poczuli to samo, aby opamiętalito, kimsą i żyli zgodnie ze swoim najwyższym potencjałem.Och jak warto! DziękujęJustynie oraz wszystkim uczestnikom za szansę odnalezienia siebie. Jestem wdzięczna za każdą minutęspędzonąw programie i polecam go z całego Sercakażdemu!!

Magdalena Korzeniowska

Dołączyłam do programu poszukując czegoś co usystematyzuje moją wiedzę o tożsamości i pochodzeniu dusz oraz o świecie duchowym. Chciałam też nauczyć się technik regresji hipnotycznej i pogłębić swoje umiejętności z zakresu uzdrawiania energetycznego. Program Skontaktowani zapewnił mi wszystkie powyższe rzeczy i o wiele więcej!

W ciągu minionych trzech miesięcy nauczyłam się ufać swojej intuicji oraz przekazom pozazmysłowym. Nawiązałam kontakt ze swoim Wyższym Ja, dowiedziałam się o tożsamości i pochodzeniu swojej duszy i zrozumiałam, że mam wiele do zaoferowania innym ludziom i mogę im pomagać. Dzięki połączeniu z Wysokimi Energiami w moim życiu zaczęły dziać się niesamowite rzeczy – realizuję swoje cele, wszystko “samo” się układa, wiem jakie decyzje podjąć i jak dalej uzdrawiać siebie i rozpuszczać swoje blokady. Wiem, że teraz mogę żyć pełnią życia i korzystać ze swojego pełnego potencjału.

W czasie trwania programu nie tylko zdobywamy wiedzę i stosujemy ją w praktyce, ale też zawieramy przyjaźnie na całe życie oraz otrzymujemy masę praktycznych informacji jak pokierować swoim talentem, by móc służyć innym i zarabiać duże pieniądze. Z całego serca polecam! 

Magdalena Wróbel

Zdecydowałam się na kurs Skontaktowanych ze względu na odnalezienie swoich narzędzi do pracy, z chęci utworzenia autorskiego programu pracy z klientami.  Drugim decydującym czynnikiem było to, że wiedze, która poznaję mogę od razu praktykować w trakcie kursu na uczestnikach.  

To co znalazłam było powyżej moich wymagań.  

Kurs dał mi wiedzę i narzędzia, niby to co daje każdy kurs, ale…. Wiedza była podana w sposób łatwy i przystępny z dodatkowymi wyjaśnieniami, gdy wymagali tego uczestnicy. To zwykle jest standardem w kursach, lecz w przypadku skontaktowanych wiedza jest połączona z praktyką. I ta praktyka wraz z prowadzeniem w bezpiecznej przestrzeni jest prawdziwym diamentem.  Ćwiczyliśmy wszystkie narzędzia w realnym świecie, co tydzień z innymi osobami. Taka praca daje niezwykłe doświadczenia.  

Gdybym miała porównać to do jakiejkolwiek metody nauczania to tylko kojarzą mi się z nauki z życia przez dzieci. Rodzice pokazują przedmiot, mówią jak je używają i pozwalają dziecku na testowanie, pytania i odnalezienie własnej korzyści i przyjemności z użycia przedmiotu.  

Była też przestrzeń i nacisk prowadzącej na eksplorowanie własnych UNIKALNYCH umiejętności. Gdy 30 osób na wspólnej przestrzeni dzieli się odkryciami – jest to unikatowe, piękne i wolne, bo każdy ma wolność w wyborze narzędzi, ich zastosowaniu. Widzisz więcej, czujesz więcej, a jak się zgubisz jest zawsze ktoś kto z miłością poda Ci rękę. Nie jesteś sam..  

A prowadząca to przecudna kobieta, wiedźma ? bardzo empatyczna, obdarowującą wsparciem i wiedzą nie tylko na temat samego kursu, ale życia również.  Czuwała nad nami codziennie rozwiewając wątpliwości i dając wsparcie i wskazówki jak odkrywać nowe. 

Monika Czublun-Baziuk

Po 12 tygodniach w programie „Skontaktowani”:

1– odblokowałem stare programy z wdzięcznością za nie
2– mam swobodny kontakt z Wysokimi Energiami
3– znam plan duszy i jestem z nią w kontakcie
4– wiem jak rozmawiać z ludźmi na każdym poziomie świadomości wyższego plany; jestem dla nich bodźcem przebudzenia
5– już pracowałem z wieloma osobami i zarobiłem 9 990 zł w sposób swobodny
6– mam fundament marki PREMIUM i swobodnie buduję resztę tej pięknej budowli
7– mam pełny plan biznesu, reklamy, zarysy warsztatów i kursów
8– online mam miejsce gdzie dzielę się materiałami i wiedzą; offline mówię swobodnie czym się zajmuję
9– potrafię pracować energią uzdrawiania
10– poznam ludzi których nazwę swoją rodziną i prawdziwymi przyjaciółmi

 

Żeby obiektywnie ocenić kurs zajrzałem do Intencji, które napisałem na początku.

 1. Czyję że jeszcze odgrywam stare blokady i program pozwolił mi je dokładniej zobaczyć ale nie dokopałem się do źródła by je całkiem odblokować. Ciąglę czuję się na wzlotach i upadkach emocjonalnych i wiem że tak będzie ale miałem nadzieje że zrobi się lżej, choć czuję że mam przed sobą prostą drogę to wie że jaszcze muszę sam na nią wejść i ją pokonać.
 2. Odpamiętałem że zawsze miałem ten kontakt i zawsze mogłem rozmawiać tylko źle nastawiałem uszy. Byłem wymagający i nallegający, a rozmowa może być lekka gdy na to pozwolę.
 3. Poznałem plan duszy ale dopiero teraz zacznę go eksplorować i integrować w życiu.
 4. Nie muszę być dla nikogo bodźcem do przemiany. Na tym punkcie wydarzyła się progresja i zmiana nastawienia. Myślałem żeby budzić innych, teraz moim celem jest rozmawiać ze świadomymi.
 5. Dzięki skontaktowanym zarobiłem do tej pory 6680 zł i jestem zadowolony. Nigdy w tak krótkim czasie nie zarobiłem tak dużej gotówki robiąc to co kocham.
 6. Mam fundament swojej marki PREMIUM i wiem dokładnie co zrobić by ją zrealizować, wiem kogo szukam, w jakim kierunku idę i czego jeszcze potrzebuję.
 7. J.w. mam pełby zarys biznesowy i prostą drogę; jednak trzeba ją jeszcze przejść
 8. Odblokowała się forma pracy lekkiej nad keirowaniem do ludzi moich przekazów
 9. Potrafię pracować energią uzdrawiania ale nie czuję 100% spójności z tym bym to robił i to jest dobrze że poznałem i wiem. Nie muszę się zastanawiać, a gdy kiedyś będę potrzebował to wiem że potrafię J
 10. Poznałem wspaniałych ludzi i kilku z nich mogę nazwać rodzeństwem energetycznym… jestem podekscytowany tym jak dalej nasze drogi będą podążać.. ale patrzę z otwartością, bez nalegania.

Ogólnie program był intensywny i wymagający ale pięknie i spójnie podany. Można wyczóć że ode mnie zależy jak go przejdę i jak się rozwinę. Zabiera to możliwość obwiniania kogoś tylko zachęca do starania się. Praca z *Prowadzącą jest lekka bo nie czuć *Prowadzenie lecz opikę i wspólny rozwój. Każdy uczy się od każdego.

Spodziewałem się bardziej konkretnego programu biznesowo – ale to moje oczekiwania.
Dla osoby takiej jak ja dobrze by było gdyby na początku programu były wszystkie zasady – tak jak było; a potem od razu moduł zajmujący się tym jak sprzedać pojedyńcze odczyty. Gdzie wejść do społeczności i jak się zareklamować z pojedyńczymi odczytami. Wtedy zdobywamy praktykę w działaniu z Wysokimi energiami, umiejętność wycenienia samych siebie, pieniądze na kontynuację oraz świat duchowy nas poznaje. Nawet popełniając błędy uczyli byśmy się wiele by w trzecim miesiącu korzystać już nie tylko z wiedzy ale całego zaplecza doświadczenia.

Marek Skupień

Program Skontaktowani II był najlepszą inwestycją w siebie. Wartość merytoryczna przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Nagrania były jasne, klarowne. Dostałam maksimum wiedzy, bez lania wody tak jak lubię. Kontakt z Justyną był nieograniczony, co było czymś niesamowitym. Jeszcze na żadnym szkoleniu nie spotkałam się aby prowadzący był tak bardzo dostępny i chętny do pomocy. Zamysł całego programu był genialny, doskonale dopracowany, a system pracy w parach bardzo otwierający. Mogliśmy ćwiczyć na sobie rzeczy, których się właśnie nauczyliśmy co pozwoliło nam nabrać pewności siebie i zaufania do całego procesu. W tym programie odpamiętałam swoje dary duchowe co jest dla mnie czymś więcej niż spełnieniem marzeń. Czuję się gotowa aby wyjść w świat z tym co mam innym do zaoferowania. Dziękuję sobie za to, że zainwestowałam w siebie, a Tobie Justyna za to, że stworzyłaś ten program i pojawiłaś się na mojej drodze.  Z całego serca polecam współpracę z Justyną i kolejne edycje jej programów ponieważ jest to niesamowite przeżycie duchowe, biznesowe i osobiste.

Patrycja Spychalska

Efekt udziału w programie Skontaktowani przeszedł moje oczekiwania. Kiedy kurs się zaczynał byłam w bardzo trudnym momencie mojego życia. Moje serce było puste i nie wierzyłam, że uda mi się je otworzyć, a jednak udało się. Czułam kompletnie brak sprawczości w moim życiu lecz miałam determinację by ją odzyskać i odzyskałam. Byłam sceptyczna i nie wierzyłam, że w stanie w jakim byłam, uda mi się skontaktować z Wysokimi Energiami. Udało się. Opamiętałam swoje metody, nauczyłam się o siebie dbać, otworzyłam serce i odzyskałam poczucie sprawczości. Krok po kroku byłam coraz bliżej siebie na nowo. Justyna pięknie dzieliła się całą swoją wiedzą,  a ma jej ogrom, asystowała nam i była zawsze w gotowości by pomóc, gdy pojawiały się schody. To, że mogliśmy trenować na sobie na wzajem z innymi uczestnikami,  było genialne – to pomogło odpamiętać swoje metody i uwierzyć w siebie, a bycie „króliczkiem doświadczalnym” sprawiło, że wiele traum i blokad zostało uleczonych. Ten program był intensywny i głęboko transformujący, pomógł mi na wielu poziomach i mam teraz narzędzia by nieść pomoc dalej. Co z nimi zrobię, to już moja odpowiedzialność.

Justyna Sirena Kowalska

Program Skontaktowani był czymś więcej niż zwyczajnym programem rozwojowym.  Odpamiętałam w nim zdolność jasnoczucia. Skontaktowałam się ze swoją intuicją. Zaczęłam lepiej rozumieć siebie. Przez cały program przerabiałam swoje rzeczy w procesach, wchodząc na wyższy poziom w rozwoju. Jak również uczyłam się pracy jako terapeuta nowej ziemi robiąc procesy uczestnikom kursu.  Na wyzwaniu przed kursem usłyszałam od uczestnika poprzedniej edycji, że on dzieli swoje życie na życie przed i po skontaktowanych. Wtedy myślałam, że przesadza. Teraz uważam, że jest to całkowita prawda. Też to tak widzę. Największa wartość dodana tego kursu to poznanie cudownych ludzi, podobnych do mnie, bez których nie wyobrażam już życia.

 

Monika Rakowicz

Justyna,

pierwsze co chciałam Ci powiedzieć to: DZIĘKUJĘ !!! Za przestrzeń, za ludzi i za Ciebie, Twoją obecność, pomoc, wkładasz w program „Skontaktowani” siebie i swoją energię.

 

Kim byłam przed programem? Osobą, która ciągle czegoś szukała, ciągle się gdzieś szkoliła, ciągle wiedziała niewystarczająco dużo, by wyjść do ludzi ze swoją wiedzą i zdolnościami. Ciągle goniłam za czymś, co jest „na fali” i chciałam mimo wszystko to mieć. Różne kursy, webinary, które mnie przybliżały i oddalały za razem od siebie. W programie odkrywałam siebie po kolei, odsłaniam kolejne warstwy cebulowej skórki, kolejne i kolejne, a to dzięki osobom, z którymi pracowałam podczas tych 12 tygodni. Niesamowite, jak praca w parach, w grupach odkrywa we mnie nowe punkty myślenia, otwiera mnie na coś innego. Jak moje uczucia do i chęć działania w zgodzie ze mną zostaje odblokowana i nagle „ja wiem”. Ja wiem którą ścieżką chce iść, w którą stronę, gdzie jest mój dom. Zaczynam skubać swój kawałek tortu !! Blokady, które we mnie były i są niektóre dalej, są przepracowywane świadomie, sama zaczęłam zauważać, że coś blokuje i potrafię dojść do tego, co to jest. Otwieram się na to by być sobą, przestać szukać odpowiedzi w kimś innym.

 

Jednak bez wiedzy i praktyki zawartej w programie zajęłoby mi to dużo dłużej. Mimo, że to bardzo intensywny kurs, masa wiedzy, która jest dawkowana w taki sposób, by na początku nie przeciążyć osoby, która dopiero zaczyna przygodę z Własnym Potencjałem. Ogrom wskazówek od czego zacząć, jak zacząć i ciągła obecność Justyny, wsparcie nie tylko samej prowadzącej, ale również innych uczestników programu. Justyna dzieli się swoją wiedzą, nie ukrywając również swoich porażek, na których tą wiedzę zdobyła. Jest na równi z nami… my uczymy się od niej i ona czerpie wiedze od nas.

 

Dla mnie jest to pierwszy program, gdzie rozwiązań jest wiele, są podane na tacy, a ja dobieram odpowiednie dla siebie, czerpiąc wiedzę z moich zasobów. NIE MUSZĘ wszystkiego wiedzieć, przyjmować do wiadomości, wszystkie informacje przepuszczam przez siebie i to jest dobre. I tak powinno być !!

 

Dziękuję za możliwość udziału, za możliwość poznania siebie, odblokowania tego, co drzemie we mnie samej, jak również praktykowania swojej wiedzy z innymi ludźmi, tak po prostu stania się jednym połączonym ogniwem.

 

Dziękuję sobie, za to, że pozwoliłam na uczestnictwo w tym programie. Dzięki niemu poznałam wspaniałych ludzi i każdy z nich idzie własną drogą.

Ewelina Sitarz

Program Skontaktowani to piękna i wielowymiarowa podróż nie tylko w głębie siebie, ale w głębię własnej Duszy. Justyna przygotowała ten program bardzo profesjonalnie. Treści merytoryczne na platformie są bardzo bogate, ale największą wartością dla mnie miały spotkania, wsparcie Justyny i wspólna praca i kontakt z innymi Skontaktowanymi.

Weszłam do programu idąc za głosem Intuicji chociaż mój Umysł to krytykował. Wchodząc do programu czułam jakąś nieopisaną tęsknotę, podczas programu okazało się, że tęskniłam za głębią siebie.

Podczas programu przeszłam przez wiele prób bohatera, bo jak się zaczyna widzieć pewne rzeczy, to nie można już przejść obok nich obojętnie.

To był bardzo intensywny czas, a zarazem piękna i transformująca podróż.

Kończę program na zupełnie innym poziomie świadomości, odpamiętałam swoje dary i w bardzo świadomy sposób w połączeniu z Wysokimi Energiami teraz odważniej wychodzę do świata i dzielę się z  nim swoimi darami.

Wiem kim jestem, wiem i czuję po co tutaj jestem i co mam do zrobienia i uzdrowienia.

Nie spodziewałam się, że tyle otrzymam w Skontaktowanych, jestem ogromnie wdzięczna Justynie za całą podróż i za drugie życie <3

Justyna Kwiatkowska

Justyna stworzyła przestrzeń uszytą na miarę dla gwiezdnego podróżnika. Miejsce, w którym poznasz swoją duchową rodzinę i nawiążesz relację budujące i wspierające twoją wewnętrzną przemianę. Justyna jest osobą bardzo pomocną, ciepłą, empatyczną, wspierającą, a zarazem profesjonalną i konkretną. Program ma ogromną wartość merytoryczną. Justyna dzieli się swoim dużym doświadczeniem w pracy z energią i przekazuję szereg narzędzi, z których można wybrać te, z którymi chcesz pracować.  W programie znajdziesz moduły biznesowe, które są bazą do stworzenia swojego niepowtarzalnego biznesu, zaraz po zakończeniu udziału w programie. Czas trwania programu, był za krótki, gdyż było zbyt intensywnie, aby garściami czerpać z możliwości rozwoju, jakie daje ten program. Dlatego Skontaktowani III rekomenduję z czystym sercem, ze względu na wydłużony czas trwania programu. Polecam bardzo serdecznie udział w programie każdemu Gwiezdnemu Podróżnikowi, gdyż ma on naprawdę ogromną i niepowtarzalną wartość, właśnie dla NAS, pracowników światła !

Malwina Bernard

1. ten program pojawił mi się, bo o niego prosiłam. Chciałam znaleźć ludzi podobnych do mnie. A za dwa miesiące z czystego przypadku trafiłam na wyzwanie z Wysokimi Energiami, potem przystąpiłam do programu.
2. Zanim dołączyłam do programu musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, że na każde szkolenie mam z góry całą kwotę. Nie miałam jej. Po dołączeniu do programu zaczęły się dziać ciekawe rzeczy pod kątem finansowym. Firmy zaczęły pisać i dzwonić o współpracę, a klienci napływali. Przez cały okres trwania programu nie miałam problemów aby go opłacić, a wszystko dlatego, że powiedziałam TAK dla siebie, a przestrzeń to odebrała.
3. Program SKONTAKTOWANI to niesamowici ludzie. Po przeczytaniu dla kogo jest ten program poczułam że to jest ze mną spójne i dokładnie takich samych ludzi spotkałam w tym programie. Była to niesamowita ulga, że nie jestem sama. Poznałam niesamowitych i w końcu wysokoswiasomych ludzi. Cała grupa wraz z Justyna jest niesamowitym wsparciem podczas tego co przechodzilam w procesach. To nie tylko praca nad sobą i innymi, procesy i transformacje, ale także zwykle rozmowy wspierające i rozjaśniające sytuacje, a także spojrzenie na sytuację, zdarzenia i siebie z szerszej perspektywy ludzi z którymi nie przez przypadek pracujesz w danym czasie w parze. Nic nie działo się bez przyczyny ❤️.
Koncepcja pracy w parach jest rewelacyjna! Ta różnorodności ludzi z którymi pracujesz wnosi największą wartość.
4. Przygotowane narzędzia do pracy i nauki są zorganizowane. Tu nie wieje nudą. Dostałam konkretne narzędzia do pracy i możliwość rozwijania tych narzędzi, a także kontynuowania projektów np. Projektu duszy. Po programie wychodzę z umiejętnościami z którymi mogę pracować od razu z klientem.
5. Program dał mi pierwszy etap rozwoju w którym kierunku mam iść z moją obudzoną świadomością.
6. Zawsze czułam się inna, widzącą więcej, czujaca pustkę i brak poczucia spełnienia w związku ze zwykłymi ziemskimi pracami, ciągle ciągnęło mnie aby czegoś szukać I eksplorować siebie i sowja świadomość. Czułam wewnętrzne poczucie misji a 2 miesiące przed programem w kółko zadawałam pytanie do przestrzeni jaką jest moja misja, kim jestem i po co tu jestem. Program dał mi odpowiedzi, poczucie ulgi i kierunek. Wiele zawdzięczam sobie, że powiedziałam TAK dla swojego rozwoju.

Czas w SKONTAKTOWANYCH jest intensywny, rozwijający, eksplorujący najgłębsze warstwy siebie. Polecam każdemu Gwiezdnemu Podróżnikowi!

Aleksandra Piątkowska

Program Justyny ma wyjątkowo bogata treść. Spokojnie moznaby sie zajac nim na pełen etat doprowadzając swój warsztat i biznes od punktu 0 do prosperującej firmy.  

Jeszcze do tej pory nie spotkałam kursu czy programu, który by podchodził do zagadnienia tak szczegółowo.  

Przemyślana i trafiona formuła programu daje pełne poczucie bezpieczeństwa, zaopiekowania, a jednocześnie mobilizuje do działania. Justyna nie dość, że dba o wiedzę, przygotowanie BHP, mówi o podejściu do klienta to jeszcze daje gotowe narzędzia do pracy, szablony  i wspomaga i dopinguje w procesie odkrywania samego siebie, własnych metod i przemyśleń w atmosferze pełnej akceptacji i szacunku.  

 

Nie sposób nie wspomnieć o każdym aspekcie z osobna.  

 • Wiedza – bardzo odkrywcze treści, szczegółowo wyjaśnione, ktore sa podstawa do dalszych odkryć i w pełni uzasadniają CO i PO CO, DLACZEGO i JAK robimy 
 • Formula – 12 tygodni w parach lub grupach mobilizuje do pracy i daje możliwość praktyki 
 • Pełne przygotowanie – Zasady certyfikacji sa tak trafnie przemyślane, że nie ma możliwości, aby ktoś bez praktyki i przetestowania własnych możliwości, dopracowania warsztatu i wglądu we własną jakość pracy ukończył kurs 
 • Narzędzia – gotowe procesy i narzędzia do praktyki razem z BHP 
 • Mindset sukcesu – Justyna to urodzony zwycięzca z umysłem obfitości zachęcający do rozwoju innych, do tego podczas praktykowania przechodzimy własne procesy transformacyjne, dzięki którym po programie jest się już innym człowiekiem 
 • Wsparcie – innych osób z programu i Justyny przez cały czas trwania, ciągłe uczucie dostępności i poczucie bezpieczeństwa, zero wątpliwości, że ktoś nie da rady 
 • Obsługa klienta – Wszystko o tym co i jak robić, żeby klient czuł się bezpiecznie i pewnie w pełnej spójności i autentyczności, bo po prostu sama daje przykład 
 • Biznes – Wszystko o Wszystkim i w kontekście Premium z Biznesowa Burza mózgów, gdzie mozna od razu skonfrontować ten pomysł w bezpiecznych warunkach i dopracować koncepcję,  

 

Moim zdaniem ten program wygrywa w każdej kategorii, daje wiare we wlasne mozliwosci, zaufanie do siebie – a to wartość bezcenna, a do tego stoi mocno na ziemi i łączy to, co duchowe z realnym działaniem i kreacja swojej biznesowej rzeczywistości.  

 

Ogromny podziw dla Ciebie i wdzięczność, ze moglam uczestniczyc w wydarzeniu z taka moca. Ogromny podziw dla Ciebie, że utrzymujesz cały kurs taki wysoki poziom zarówno merytoryczny, jak i mentalny, a energię grupy w ryzach i pełnej mobilizacji. WIelki ukłon dla Ciebie za to, że pokazujesz sama sobą jak zrobić dobrą robotę z przestrzeni serca:) 

Agnieszka Woźniczka

Z czystym sumieniem polecam kurs „Skontaktowani”. Justyna zawarła w nim wszelkie kluczowe zagadanienia, które pozwalają odkryć, zrozumieć i pogłębić połączenia z wysokimi energiami, intuicją a tym samym ze esencją siebie samego. Kurs to nie tylko sama wiedza, to dodatkowo fantastyczne znajomości z cudownymi ludzmi którzy widzą, Myślą i czują podobnie do ciebie oraz rozumieją twoje rozterki, problemy czy wyzwania, a przy okazji nie oceniają lecz wspierają Cie w dążeniu do pracy nad sobą i dla siebie.

Ewelina Lewczuk