OPINIE I REKOMENDACJE

Zanim do Ciebie trafiłam, czułam się jakbym utknęła. Głowa wiedziała, że mam zasoby i wiedzę, żeby pójść dalej, żeby zacząć rozwijać swój pomysł na biznes, robić warsztaty, wyjść do ludzi. Ale ciało reagowało panicznym wręcz stresem. Już ćwiczenie, które dostałam pozwoliło mi odrobinę ruszyć z miejsca, ale dopiero na sesji dowiedziałam się, sama zobaczyłam w którym miejscu w moim życiu zbudowałam blokujące mnie przekonanie. Spojrzenie na tę sytuację ze spokojem i akceptacją a później pożegnanie się z nią spowodowało, że paraliżujący stres już nie towarzyszy mi przy tworzeniu ani prowadzeniu warsztatów. Czuję jakby wewnątrz nastąpiła głęboka przemiana, dzięki której powoli zaczynam robić to co chcę. Realizuję swoje cele powoli, ale bez paniki. Dziękuję”

Iwona

Sesja RTT

Czym jest sesja z Justyną? Eliksirem mocy, kwintesencją prawdy, zrozumieniem siebie, a w tym niedoskonałe staje się doskonałym, pobudzeniem wyobraźni, łagodnym wejrzeniem ze zrozumieniem we własną rzeczywistość, radością z powodu siebie i swoich zdolności, przemianą chęci w możność. Cała sprawa ujmuje serce i umysł ze skutkiem w teraźniejszości. Życzę wszystkim pragnącym więcej – udanej sesji”

Beata

Sesja RTT

Dzięki pracy z Justyną, czuję większą swobodę przy wystąpieniach publicznych oraz w trakcie nagrywania filmików do social media. Podoba mi się Jej podejście, oraz, że po skończonej sesji, dostaję jeszcze nagranie, dzięki któremu mogę wzmocnić efekt.

Bartek

Sesja RTT

Zapisałam się na sesję do Justyny bo podskórnie czułam że potrzebuję pomocy. Coś, gdzieś wewnętrznie mnie bolało. Bałam się hipnozy. Justyna wszystko po kolei mi wyjaśniła, pokazała, omówiła i odpowiedziała na moje pytania. Poczułam że mogę jej zaufać. Sesja intensywna. Polecam, odpowiedzi są głęboko w nas.

Maja

Sesja RTT

Korzystałam z sesji RTT u Justyny i pracowałam z nią coachingowo. Przyszłam do Justyny głównie z problemem, że nie potrafiłam się przełamać , by zacząć działać online. Dzięki sesji RTT doszłyśmy do źródła problemu z dzieciństwa i zamknęłyśmy sprawy z przeszłości, które na poziomie podświadomości nie pozwalały mi iść do przodu. Po sesji poukładałam sobie w głowie wiele spraw i zaakceptowałam wszystko. Również zrozumiałam dlaczego pewne rzeczy odczuwałam w taki, a nie inny sposób. Te oczyszczenie było szokiem dla mego organizmu i następnego dnia dostałam wysokiej temp i silnego przeziębienia. Justyna wspierała mnie w czasie wyzdrowienia. Teraz widzę, jakie to było proste, ale sama bym tego nie rozwiązała. Bardzo dziękuję i polecam.
Monika

Sesja RTT

Bardzo podoba mi się cały proces, który polega na tym, że zanim się spotkamy na sesję mam możliwość z Tobą porozmawiać, napisać coś o sobie, tak, że masz już wstępne rozeznanie nad czym możemy pracować i że mogę zawczasu podjąć taką decyzję, co na dany moment jest najistotniejsze dla mnie.

Super jest ta rozmowa tuż przed sesją, że jeszcze dopytujesz, doprecyzowujesz, że masz zdolność bardzo szybkiego rozpoznania mechanizmu czy łączenia wątków, namierzenia momentów mocniejszych energetycznie, takich, które wybijają się na plan pierwszy.

Super jest to, że każdy element jest ważny i brany pod uwagę. Podoba mi się to, że dostałam od Ciebie nagranie, że jest spersonalizowane, przynajmniej takie mam wrażenie, że mogę korzystać z niego codziennie, to jest taka moja kotwica, nawet jeśli danego dnia umknie mi to świadomość, że jest już jest wspierająca.

Dziękuję też, że sprawdzasz co u mnie, czuję się dzięki temu zaopiekowania. Ważne dla mnie jest to, że z takiej sesji mogę skorzystać raz i odezwać się do ewentualnej kontynuacji w innym terminie.

Bardzo ważne jest dla mnie podejście holistyczne, że w nagraniu uwzględnione jest też ciało, samopoczucie fizyczne zdrowie, energetyka, stan mentalny. Ważna jest też dla mnie Twoja wiedza związana z totalną biologią, że reagujesz elastycznie do potrzeb, że podtrzymuje aż kontakt i zaangażowanie

Też pytania, które zadajesz są takie w punkt, takie, które  pomagają szybko coś zweryfikować, upewnić się czy o to mi chodzi tak naprawdę

I ta holistyczność mega ważna dla mnie, że wszystko działa i ma współgrać na rzecz polepszenia życia, tak jakby niteczki różnych aspektów życia uplatały się w taką mocną linę cumowniczą

Czuję większy spokój i większe ugruntowanie i zakotwiczenie. Super jest to, że budujesz , pokazujesz zaufanie do swojego procesu i sił, które mam w sobie, z których mogę korzystać do wspierania siebie, że to wsparcie mam w sobie, w ciele. Podoba mi się skan ciała i ‘odżywianie’, zasilanie wszystkich kawałków po kolei.

Agnieszka

Sesja RTT

Gdy trafiłam do Justyny nie wiedziałam  co mnie czeka, zaufałam Ci i jestem MEGA wdzięczna. 
Dzięki Justynie dowiedziałam się/nauczyłam co mnie ograniczało i wywoływało lęk.
Najbardziej podobało mi się, że  przypomniałam sobie małą cudowną dziewczynkę, którą byłam , a teraz wiem że jestem i będę. To BEZCENNE.
Chcę powiedzieć, że jestem Ci bardzo bardzo WDZIECZNA. Masz wspaniały, kojący głos, który teraz oznacza dla mnie osobiście UZDROWIENIE, cokolwiek to znaczy 🙂
Ewa

Sesja RTT

Polecam wszystkim Poradnie Holistyczna Quantum. Pani Justyna jest przemiła, ciepła i bardzo profesjonalna w tym co robi. Inwestycja której dokonałam ponad miesiąc temu przynosi owoce każdego dnia. Dowiedziałam się tylu Ciekawych rzeczy o sobie o błędach jakie popełniam w relacjach… i stosuje jej wskazówki. Zycie jest tak wspaniale i bardzo proste tylko my je sobie komplikujemy. Każdy z nas ma wybór… albo zmienić siebie i w konsekwencji zmieni się nasz cały świat albo liczyć na to ze zmienimy innych… a to jest nie możliwe, choćbyśmy próbowali cale życie. Dziękuję Pani Justyno, niesamowicie się ciesze ze Pani mi pomogła. 

Justyna Sz.

Sesja RTT

Miałam z Justyna 2 sesje RTT. Byłam i nadal jestem zafascynowana jak udało się w czasie tego procesu zmienić stare wzorce,  obrazki w pamięci i uwolnić stare emocje. Bardzo wiele z nich było niedostępne dla pamięci – gdyż zostały zapomniane by nie sprawiać bólu – uwolnienie tego ciężaru jest niesamowite i  uczucie lekkości jest czymś nowym.
Poczucie wartości wzrasta  i widzę tez zmiany w reakcji na wiele rzeczy które mnie wcześniej drażniły.
Czuje się spokojniejsza.
Polecam Justynę każdemu kto miał ciężkie dzieciństwo i chciałby ruszyć do przodu w życiu. 
Ciesze się ze ja spotkałam na swojej drodze życia.
Ania

Sesje RTT

„Dzięki Justynie i terapii którą poprowadziła otworzyły się moje horyzonty, wiara w moje nieskończone możliwości i osiągnięcie sukcesu. Polecam każdemu kto poszukuje prawdziwego siebie. Chce znaleźć swoje wnętrze.”

„Zaczynam dostrzegać że terapia pomaga. Ostatnio miałam trudne i stresujące zebrania. Byłam zdenerwowana ale uczucie paniki i chęć ucieczki + dziwne uczucie w podbrzuszu nie pojawiły się. Na prawdę będę polecać Twoją poradnie. Planuję powiedzieć o niej mojej przyjaciółce która boryka się z różnymi problemami. Nagrania słucham codziennie i więcej. „

Ewa

Sesja RTT

Trafiłam tu z problemami językowymi. Skończyłam jako mniej zestresowana, bardziej pewna siebie osoba, która do tego już potrafi komunikować się w języku angielskim :).

Od sesji RTT minęło parę miesięcy. Na początku miałam ogromny spadek formy psychicznej. Ogromny to mało powiedziane. Przytłoczyło mnie dosłownie wszystko.
Ale właśnie dziś, jadąc autobusem zorientowałam się, że już nie odczuwam tego wewnętrznego stresu. To wszystko, o czym rozmawiałyśmy podczas hipnoterapii po prostu się sprawdziło.

Miałam odwagę i w końcu motywację, żeby dużo w swoim życiu zmienić. Postawić swoje dobro na pierwszym miejscu – nie zważając na innych, na pieniądze, na ograniczenia.

Nie udałoby mi się to bez sesji – zbyt wiele lat rozwijało się we mnie moje ograniczające podejście do życia.

Polecam wszystkim, którzy czują, że chcieliby od życia więcej.”

Agata

Sesja RTT

Polecam wszystkim Poradnie Holistyczna Quantum. Pani Justyna jest przemila, ciepla i bardzo profesjonalna w tym co robi.
Inwestycja ktorej dokonalam ponad miesiac temu przynosi owoce kazdego dnia.
Dowiedzialam sie tylu Ciekawych rzeczy o sobie o bledach jakie popelniam w relacjach… i stosuje jej wskazowki.
Zycie jest tak wspaniale i bardzo proste tylko my je sobie komplikujemy. Kazdy z nas ma wybor… albo zmienic siebie i w konsekwencji zmieni sie nasz caly swiat albo liczyc na to ze zmienimy innych… a to jest nie mozliwe, chocbysmy probowali cale zycie.
Dziekuje Pani Justyno, niesamowicie sie ciesze ze Pani mi pomogla.”

Justyna M.

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Po jednej sesji z Justyną, zmieniłem swój sposób żywienia. Przestałem się obżerać na noc i przestałem jeść słodkie i mocno przewożone produkty. Lepiej się czuję, nie tyję a nawet chudnę. Gorąco polecam.”

Błażej

Sesja RTT

Masaż motyla to jest coś co powinien mieć każdy po każdym ciężkim dniu. Polecam psychobiologię to pomogło mi zrozumieć co się ze mną działo jak nie byłam już sobą.”

Bożena

Sesja RTT + Analiza Psychobiologiczna

„Do Poradni trafiłam z problemem erytrofobii. Poznałam otwartą, pełną entuzjazmu i energii osobę, która dała mi narzędzia do pokonania mojej przypadłości. Teraz już tylko ode mnie i mojej pracy, wg wskazówek i zaleceń p.Justyny, zależą rezultaty, które osiągnę. Już obserwuję duże zmiany w swoim myśleniu i reakcjach organizmu, lepiej radzę sobie z emocjami. Nie jest idealnie, może nigdy nie będzie, ale jestem spokojniejsza, jest o niebo lepiej niż przed sesją RTT. Hasło: „Masz nieograniczone możliwości” pokochałam i powtarzam teraz swojej córce. Szalenie pomocne są podcasty autorstwa p.Justyny w ilości 100 odcinków!, lektury, które poleca, maile, które pisze i najnowsza perełka – technika oddychania „soma”. Polecam wszystkim, którym zależy na nowej, wyższej jakości swojego życia”. 
Ewa

Sesja RTT

Do Justyny trafiłam przypadkiem, po rozwodzie, z mocno zaniżoną samooceną i wiarą we własne możliwości.

Już po pierwszej sesji RTT, mimo ogromnego kryzysu psychicznego, wszystko zaczęło się zmieniać. Z dnia na dzień czułam duże zmiany w sobie, swoich myślach, swoim zachowaniu. Początkowo nie wierzyłam w te zmiany i próbowałam je na siłę zatrzymać, ale to dalej się działo. Kilka miesięcy zwykłej terapii nie dało mi tyle, co jedna sesja z Justyną. Moje życie znowu nabrało sensu, zmieniłam swój sposób postrzegania świata i nastawienie do wielu spraw, poukładałam swoje życie, nauczyłam się przede wszystkim żyć dla siebie :) Jestem ogromnie wdzięczna Justynie, bo robi bardzo dobrą robotę :)”

Justyna S.

Program Quantum

Po 3 miesiącach współpracy z Justyną zakończyłam swój program rozwojowy. I w dwóch słowach jakbym chciała opisać to co się wydarzyło w trakcie tych 3 miesięcy to skok kwantowy. W moim życiu, sposobie myślenia, i przede wszystkim w dojrzewaniu do bycia człowiekiem. Od lat borykałam się z różnymi problemami, depresją, i przede wszystkim niskim poczuciem własnej wartości. Mam za sobą dwie psychoterapie, wiele programów rozwojowych. I kiedy doszłam do tzw. ściany postanowiłam spróbować RTT. Żeby była pełna jasność – to nie jest hipnoza (to nie działa jak w programie tv). To praca z podświadomością. I to daje realne efekty.
Polecam ten program każdemu, kto potrzebuje szybkiej i realnej zmiany w swoim życiu i przede wszystkim chce zmiany. Ja otrzymałam więcej niż zakładałam na początku. Żaden inny program czy terapia nie przyniosła mi taki efektów. Jestem ogromnie wdzięczna, że miałam możliwość współpracy z Justyną.

Karolina

Program Quantum

Z czystym spokojem możemy polecić program Quantum, jak również odczyt z Kronik, a przede wszystkim kontakt z prowadzącą, która nie tylko jest bardzo rzeczowa i posiada dużą wiedzę, ale jest przy tym sympatyczna, ciepła i bezpośrednia. Dobrze przed skorzystaniem z programu zapoznać się z podkastem Justyny, zwłaszcza jeśli jest się początkującym w takiej tematyce, bo wszystko rewelacyjnie, przystępnie i prosto wyjaśnia, a poza tym wiemy jak i z czym będziemy pracować, oraz mniej więcej czego możemy oczekiwać i ile sami musimy przerobić. Im więcej regularnej pracy, motywacji dyscypliny i zaangażowania włożymy w trakcie programu, tym lepiej poradzimy sobie z naszymi problemami. Dzięki Justynko!

Karolina i Marcel

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Justyna jest jak nasza najlepsza przyjaciółka, która na dodatek jest w pełni profesjonalistką. Potrafi znaleźć odpowiedzi na każde pytanie i oferuje szeroki wachlarz usług, posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Przy tym jest ciepła i serdeczna, ma również bardzo miły i kojący głos co przy sesji RTT jest niezwykle istotne. Odczyt z kronik Akaszy to bardzo wartościowe narzędzie, które pozwala lepiej zrozumieć swoje dotychczasowe wybory oraz spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Otrzymujemy spokój i wdzięczność. Wiele naszych dotychczasowych zachowań staje się nagle jasne. Znajdujemy konkretne punkty do pracy nad sobą. Praca online przebiega bezproblemowo. Z perspektywy czasu mogę ze spokojem stwierdzić, że jeszcze raz zdecydowałabym się na współprace, żałuję jedynie, że tak późno odkryłam taką dobrą wróżkę na swojej drodze. Polecam serdecznie.

Gosia

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Konsultacja z Justyna była jak układanka puzzle.

Całe moje życie poskładało się nagle w wielką całość. 
Podczas konsultacji nie mogłam uwierzyć w to co słyszę. Wszystko to co działo się do tej pory w moim życiu, i w jaki sposób się działo, po prostu słyszałam własnie podczas konsultacji z ust Justyny.
Po konsultacji po prostu lżej się żyje. Wszystko nagle jest oczywiste. Przestało mnie denerwować to jaka jestem i przestałam na siłę zmieniać swoje zachowanie. Zrozumialam też wiele swoich zachowań. I jak coś mi nie pasuje to po prostu kieruje teraz energię w innym kierunku. W tym, w którym zawsze chciałam żeby była, a nigdy nie udawało mi się tego tak łatwo osiągnąć.
Dziękuję Ci Justyna!!
Paulina

Program Quantum + Odczyt Z Kronik Akaszy

Jakbym dzisiaj miała powiedzieć tak super na gorąco, co mi dało Dostrojenie Duszy – to przede wszystkim jasność i zrozumienie tego, czego doświadczałam do tej pory w życiu, skąd wzięły się pewne wizje czy sny, i to że czasem intuicja mnie pchała w kierunku zupełnie nielogicznym i niezrozumiałym,  a teraz widzę wyraźnie, czemu tak się działo, i jak wielka w tym była mądrość. To zrozumienie czemu pewne zdarzenia się pojawiają i będą pojawiać na mojej drodze daje wewnętrzny spokój i w sumie wyjście z roli ofiary, i podchodzenie do tego jak do doświadczeń, który moja dusza potrzebuje, aby wzrastać i wciąż się uczyć. Ta sesja to ogromny ładunek wiedzy i energii. Połączenie kropek we własnej przestrzeni, złożenie puzzli, które do tej pory do siebie nie pasowały. Jestem ogromnie poruszona i ogromnie ogromnie, z głębi serca dziękuję. I nie ukrywam, bardzo dużo mocy mi to dało. I ogrom zrozumienia, czemu czuje to co czuje czasem, i skąd mi się to bierze.
Karolina

Odczyt Z Kronik Akaszy

Serdecznie polecam wszystkim Justynę. Każdy kto szuka odpowiedzi na nurtujące go od dawna pytania tutaj na pewno je znajdzie, a dodatkowo otrzyma spokój duszy i zastrzyk z energią życiową.

Gosia

Projekt Duszy to doświadczenie, które pomaga poukładać „puzzle”, które czasem samej trudno mi było dopasować.

Dzięki informacjom, które otrzymałam lepiej rozumiem skąd u mnie po kroku do przodu następuje krok w tył.

Nie tylko to teraz rozumiem, ale też wiem że są sposoby żeby sobie z tym poradzić.

Będąc w procesie zmiany i zmagając się z decyzją, który kierunek działania wybrać, informacje otrzymane w trakcie sesji pozwalają mi pobyć się dylematów i skupić na konkretach.

Wszystko zaczyna układać się w spójną całość.

Do tego Justyna w bardzo przystępny sposób opowiada i tłumaczy. Dzięki nagraniu można zawsze wrócić do zebranych informacji.

Dziękuję za to niezwykłe spotkanie i dołożenie kolejnej cegiełki do budowy mojej stabilnej przyszłości i życia pełnego obfitości. 

Ewa

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm i fenomenalny mistycyzm, które na pewno zmieniają moje życie na lepsze!

Anna

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

O kronikach słyszałam już od dawna. Ale moje pierwsze doświadczenie odbyło się całkiem niedawno, w towarzystwie Justyny – i niezmiernie się z tego cieszę. To było niesamowite doświadczenie.

Informacje z „Projektu Duszy” pomogły mi się osadzić – zyskałam miejsce w swojej historii. Wiadomości z „Dostrojenia Duszy” dały konkretne wskazówki do działania i dążenia ku lepszemu życiu. 
Dzięki obu programom znalazłam odpowiedzi na wiele pytań, zrozumiałam swoje zachowanie w wielu sytuacjach. Do dziś towarzyszy mi wręcz fizyczne odczucie, że wiele „puzli z układanki mego życia” trafiło na swoje miejsce. Obraz się wyklarował. Różne codzienne sytuacje/sprawy nabrały sensu. Mam konkretne narzędzia – co robić dalej by czuć więcej szczęścia, czerpać więcej obfitości z życia. Dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Mam już za sobą 12 lat drogi ku rozwojowi i świadomości. W tym czasie poznałam i zdobyłam doświadczenie w wielu modalnościach. Mimo to „PD” i „DD” wywarły na mnie ogromne wrażenie i odcisnęły się w sercu i duszy mega wspaniałym doświadczeniem, przeżyciem.
Jestem niewypowiedzianie wdzięczna za całą niesamowitą wiedzę jaką dostałam. To piękny prezent, z którym zrobię coś dobrego. 
Justyna! Z serca Ci dziękuję za przewodnictwo, towarzyszenie i prowadzenie w obu procesach.
Polecam każdemu, kto jest gotowy na ten krok.
Ja w każdym razie czekam już na następne spotkanie ❤
Paula

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Dzięki Justynie odkryłam dlaczego zachowuję się w taki, a nie inny sposób. Kiedy Justyna odkrywała przede mną kolejne karty, słuchałam Ją z coraz to większym zaskoczeniem. Czułam się jakby znała mnie od wielu lat! Wszystko nagle stało się jasne i zrozumiałe, wiele spraw się wyjaśniło. Dzięki temu przestałam się zadręczać moimi reakcjami na pewne sytuacje, dokładnie wiem skąd to się bierze, a dzięki temu jestem spokojniejsza i bardziej wyrozumiała dla samej siebie. Konsultacja z Justyną to przepiękna i ekscytująca podróż w głąb siebie, pełne zrozumienie, harmonia oraz akceptacja. Wszystko to odmieniło moje życie na lepsze. Czuję się teraz o wiele spokojniejsza i szczęśliwsza, a wszystko to zawdzięczam Justynie.

Sylwia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Nie jestem w stanie ubrać w słowa tego co zrobiła dla mnie Justyna. Jest to m.in. cała masa motywacji, informacji, ciekawych wskazówek, konkretnych metod pracy, zrozumienia i uśmiechu. Całe trzy miesiące programu zapoczątkowały zmiany w moim życiu na które nie potrafiłam pozbierać się latami. Odczyt z Kronik to bardzo ważny projekt, który pozwala lepiej zrozumieć siebie i „ukochać” swoją duszę. Dostrojenie Duszy nie jest już tak przyjemne i lekkie, ale tylko uświadomienie sobie, konfrontacja i zmiany jakie wprowadzimy mogą sprawić, że zmieni się cokolwiek w naszym życiu. Ta sesja daje nam jeszcze głębsze zrozumienie naszych blokad. Jest to bezcenna wiedza.Polecam każdemu bez zastanowienia, to inwestycja na całe życie, która na pewno przyniesie pozytywny wydźwięk.

Małgosia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Dzięki współpracy z Justyną życie jest po prostu INNE. A ta inność ma bardzo pozytywny aspekt. Kiedyś było tak, że jak ktoś powiedział mi, np. że za szybko działam, że mam mega dużo energii i powinnam wyhamować i była to forma krytyki – reakcja była natychmiastowa. Gotowało się we mnie, a potem jak już emocje opadały to myślałam sobie, co ze mną jest nie tak. Może za szybko wszystko robię, może powinnam zwolnić.
Dzisiaj już wiem, że wszystko jest OK. Że jest w jak najlepszym porządku. I nawet jak ktoś zwraca mi uwagę, jestem na etapie, że gotuje się we mnie i jestem o krok od tego żeby wybuchnąć, jest wewnętrzny głos, który mówi mi: Wiesz jak jest. I wtedy czasem nawet mówię takiej osobie: Zgadza się, taka jestem. Tak mam i za to siebie kocham.
Myślałam, że nigdy do tego nie dojdę, że muszę się zmienić, że ze mną jest coś nie tak, a z innymi wszystko jest ok.
Dziękuję Justyna za to, że moje życie stało się lżejsze i łatwiejsze. W końcu doszłam do tego do czego myślałam, że nigdy nie dojdę.
Ja nadal jestem w procesie i cały czas dzieją się rzeczy niesamowite. Program Justyny jest tak obszerny, że nawet jak już jestem po jego zakończeniu to nadal mam pracę nad sobą do wykonania.
Działam, bo wiem, że ma to sens.
Jeszcze raz dziękuję Justyna! 

Paulina

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Po trzech miesiacach naszej pracy moge powiedziec, ze ten program jest bardzo rozwojowy. Cwiczenia na platformie, kazdy modul, konsultacje, sesje RTT sprawiaja, ze czlowiek bardzo dobrze siebie poznaje. Najcenniejszym elementem jest moim zdaniem Projekt i Dostrojenie Duszy, choc proces nie jest latwy… Ciesze sie tez, ze mimo tematow duchowych, kurs jest mocno osadzony w fizycznej rzeczywistosci, ze nie mowisz, ze jesli np. pomedytuje jeszcze 1900 minut, to wszystko samo idealnie sie potoczy, że to ja w stu procentach jestem odpowiedzialna za swoje zycie i moge zmienic je tylko poprzez dzialanie.
Dzieki wielkie jeszcze raz!
Kasia

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Pracę z Justyną polecam każdemu, kto czuje potrzebę zmiany, ale nie do końca wie w czym rzecz, albo od czego zacząć.
To ze trafiłam na ten kurs ( quantum) to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać i bez przesady będzie stwierdzenie, że to odmieniło moje życie. Dzięki wspólnej pracy pierwszy raz w życiu (a skonczylam juz 40 lat) zrozumiałam i  doświadczyłam co znaczy tak popularne obecnie hasło  „pokochać siebie”.  Praca z Justyną pomogła mi też odnaleźć tzw wewnętrzny spokój, o którym marzyłam przez wiele lat a nigdy nie potrafiłam doświadczyć.
Żeby być w pełni obiektywnym dodam, że program jest intensywny, wymaga sporo analizy samego siebie, co nie zawsze nam się podoba, ale zdecydowanie warto!

Agnieszka

Program Quantum + Odczyt z Kronik Akaszy

Wiem, że trafiłam w najlepsze ręce. W programie z Justyną czułam się dobrze zaopiekowana, a jednocześnie uczyłam się samodzielności. Sesja RTT dała bardzo szybkie i efektowne uwolnienie blokujących emocji, a zadania, które wykonywałam w trakcie programu transformowały moje myśli i zachowania na bardziej budujące. Powróciła mi kontrola nad sobą, świadomość tego co się we mnie dzieje. Pojawił się cel, którego długo nie mogłam znaleźć i konkretna wizja tego do czego dążę. Zauważyłam konkretne zmiany w życiu, niesamowite zbiegi okoliczności, tak jakby wszechświat mi sprzyjał. Dużo lepiej radzę sobie teraz z przeciwnościami i niełatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Więcej się śmieję 🙂 To była wielka podróż wgłąb siebie i jedno z najważniejszych doświadczeń mojego życia. Dostałam od Justyny masę wsparcia i inspiracji. Dodam, że jestem katoliczką i ten program w żaden sposób nie przeczy mojej wierze. Wręcz przeciwnie. Choć program nie dotyka bezpośrednio wiary, to spotkanie się z samą sobą sprawiło, że na wiele kwestii patrzę głębiej, utwierdzam się jeszcze bardziej.

Ania

Program Quantum

Praca z Justyną to czysta przyjemność. Same konkretne i merytoryczne informacje bez ezoterycznego dodatku. Wszystko przekazane w  klarowny sposób z dodatkowym nagraniem z sesji. Przekazane informacje pozwalają niemal od razu ruszyć z miejsca, bo porządkują wiele tematów.  Dostałam pigułkę wiedzy z dokładnym wskazaniem co  robić a czego unikać aby osiągnąć najlepsze efekty. Pozostaje tylko podziękować Justynie i trzymać się wytycznych. Teraz już wszystko w moich rękach –  ale za to wiem już znacznie więcej jak się ze sobą obchodzić. 

Iza

Program - Dostrojenia Duszy

Nie mam słów, by wyrazić wdzięczność Justynie… i chociaż brzmi to, jak oklepany frazes, szczerzej nie da się opisać tego, co spotkania z Nią zmieniły moim życiu. Trafiłam do poradni, bo znalazłam się na życiowym zakręcie. Towarzyszyli mi w tej drodze: głęboki kryzys emocjonalny, depresja, poczucie bezsensu, apatia oraz wrażenie, że moje życie się skończyło i nie warto już nawet oddychać.

Justyno, dzięki Tobie wiem, jak bardzo się myliłam. Przyjrzałaś się nie tylko moim doświadczeniom życiowym. Zajrzałaś do mego serca i duszy. Do teraźniejszości i przeszłości. Pomogłaś mi przewartościować to wszystko, co było źródłem bólu i zawodu. Odnalazłaś mnie samą tam, gdzie ja siebie nie widziałam. Nadal uważam, że jesteś jak woda, która – obmywając kamień – sprawia, że jego powierzchnia pięknieje. Dzięki Tobie zmieniłam się tak bardzo, że nie chcę i nie zamierzam wracać do siebie w starej wersji. Szczerze Ci dziękuję, wiedząc, że należę do grona tych, którzy wierzą w siebie i znają swoją wartość.

Monika

Program Quantum

Program rozwojowy Quantum to idealne rozwiązanie dla osób szukających sposobu poprawy jakości swojego życia. Justyna to fantastyczna, kompetentna osoba, w pełni zaangażowana w pracę z klientem. Justynie naprawdę zależy na progresie osoby z którą pracuje, co jest rzadkością na rynku rozwoju osobistego. Polecam Justynę z całego serca!

Piotr

Program Quantum PRO

Uczestniczyłam sesji strategicznej z Justyną, na której Justyna (na zimno, z całym przekonaniem) wyznaczyła cenę, jaką powinni zapłacić moi klienci za pracę ze mną. Cena była baaaardzoooo wysoka i porażająca, jednak coś we mnie powiedziało „No, tak!”.

Przez kilka dni chodziłam z tą ceną. Wręcz nawet napisałam ją sobie jako cenę, którą będę podawała od teraz klientom.

Po kilku dniach (jechałam wtedy z dziećmi autem), biorąc zakręt, zdałam sobie sprawę, że nie mam w sobie zgody na pracę za 240 złotych (czyli za starą cenę) i że za 2200 to ja mogę pracować!!! Było to dla mnie tak oczywiste, tak odkrywcze wręcz uwalniające!!!!

Nie podniosłam ceny do 2200 złotych, ale podniosłam „drastycznie”. Mój biznes zaczął prosperować, zaczęli przybywać klienci. Zaczęło się dziać we mnie i w moim biznesie dużo dobrego.

Polecam sesje z Justyną, wszystkim, którzy czują, że coś blokuje ich biznes. Dla tych, którzy są otwarci na zmiany i to często na drastyczne zmiany.

Agnieszka

Program biznesowy "Turbo Przyspieszenie"

Wielokrotnie słyszałam stwierdzenie, że standardowe terapie, rozwój osobisty robi czasem więcej szkody niż pożytku. Myślę, że jestem osobą której się to przytrafiło. 
Gdybym miała to do czegoś porównać, to do bycia łodzią, w której zdemontowano stary, negatywny silnik. Nie zauważyłam jednak, że nie mam żadnego mechanizmu auto-wsparcia po zakończeniu terapii. Że moja łódź nie ma silnika, nie ma wioseł, ściąga ją na mieliznę, zdana jest na łaskę fal i wiatru, a ja siedzę w niej jako pasażer – bierny obserwator i strasznie się boję. 
Dzięki współpracy z Justyną odzyskałam kontrolę nad swoim życiem, sprawczość oraz zwiększyłam świadomość siebie. Stałam się kapitanem łodzi, zamontowałam nowy pozytywny silnik i świadomie kieruję ją na spokojne, otwarte wody. 
Muszę jednak podkreślić, że kurs rozwojowy to nie substytut magicznej tabletki, którą połkniemy i świat oraz życie stanie się piękne i harmonijne, to raczej przepis na miksturę do lepszego, bardziej świadomego życia, którą trzeba stosować codziennie. Program był też dla mnie portalem do dalszego rozwoju, poszukiwania tego, co dla mnie dobre w długofalowej perspektywie. I za to wszystko jestem bardzo wdzięczna.
Justyna

Program Quantum PRO

Podcast

Mam Nieograniczone Możliwości

NAPISZ DO MNIE

Odpowiem na Twoją wiadomość w ciągu 48h.

E-mail:

kontakt@justynafalkowska.pl